Rozhodčí Rajnoch reaguje na stížnosti od Zajícové a nařčení od promotéra Marhanského

Rajnoch

Veronika Zajícová vstupovala do souboje na turnaji RFA 15 jako jasná favoritka. Původně plánovaná soupeřka byla totiž nucená odstoupit, takže se na poslední chvíli našla náhrada, kterou byla bojovnice Vranková. Obecně se čekalo, že Zajícová srovná svou sérii na 2:2, ale opak byl pravdou. Navzdory tomu, že šla Zajícová po ukončení, nakonec padla na body, čímž svou bilanci pohoršila na 1:3 s tím, že poslední 3 zápasy prohrála, s čímž nesouhlasí a zamýšlí se nad tím, proč rozhodčí neřešili fauly, které prý soupeřka dělala.


Jiří Procházka má krásnou odpověď na nekonečné výpady od rivala Rakiće

„První kolo jsem určitě vyhrála. Druhé kolo si myslíme, že jsem vyhrála taky. I kdyby však bylo nerozhodné, tak mělo jít na mou stranu z toho důvodu, že soupeřka udělala dva fauly. To takové, že když jsme ležely na zemi, tak mi dala čistě koleno do hlavy. Další faul byl, že mě kopla do hlavy, když jsme byly na zemi. Má se to řešit tak, že má rozhodčí stopnout zápas, postavit nás a řešit to. Měli mě zkontrolovat, jestli jsem v pořádku a mohu pokračovat. Soupeřce mají strhnout body. To se však nestalo. Ani se nad tím nepozastavili.

Nevím, jestli na to měli vliv rozhodčí, že jsem jim nesympatická nebo mě nemají rádi. Jako rozhodčí tam byl například i můj bývalý trenér z bývalého gymu, se kterým nemáme dobré vztahy. Třeba to na to mohlo mít vliv. Nevím… Když měl zápas Vašek Mikulášek a kopl soupeře mezi nohy, tak se to řešilo hodně intenzivně. U mě se nad tím nikdo ani nepozastavil, takže nevím,“ vyjádřila se Zajícová k souboji pro kanál Celebrity revue.

   

Rozhodčí Rajnoch reaguje

„1. Věc: Nikdy jsem trenér Zajícové nebyl. Možná 3x se ukázala u mě v gymu s Adamem Królem.

2. K bodování: Na akci jsem jel jen kvůli Kubovi, jinak už toho mám po krk a nařčení od promotéra, že jsem to naschvál bodoval pro soupeřku a po zápase se smál, mě uráží. Jeden z rozhodčích to měl úplně stejně jako já a pokud vím trénoval nebo trénuje v OFA. Jestli zápasí ten, koho mám rád nebo ne, na to nehledím a přistupuji k tomu profesionálně a bez osobních vztahů. Jak jsem říkal Marhanskému, to bych nemohl tady bodovat půl scény, kvůli pozitivnímu nebo negativnímu vztahu k bojovníkům.

Není můj problém, že se začalo šetřit na rozhodčích. Když jsem bodoval zápas Bartáka, dal jsem těsný zápas proti němu, protože jsem to tak viděl a to s ním trénuji. S Mikuláškem se nemáme v lásce a normálně jsme se pozdravili.

    

Tohle byl poslední turnaj RFA, na kterém jsem byl jako bodový, protože mě uráží nařčení od Marhanského,. Měl by si uvědomit, že mě nezajímají jeho hvězdy a koho chce promovat, ale daný výkon v kleci.

K protestu bych dodal tolik: Zajícová a její tatínek jsou mi ukradení, ale z hlediska faulu v kleci si nemyslím, že to bylo na stržení bodu. Varování za mě dostačující. Srovnání s kopem do slabin v zápase Mikuláška, kdy soupeř nemohl pokračovat, je výsměch. Člověk má být schopný přijmout prohru, aby se poučil a posunul, ne bez sebereflexe jen ukazovat, kdo za to, že jsem prohrál, může,“ reagoval pro MMA Shorties bojovník a v tomto případě i rozhodčí Rajnoch, který na souboj Zajícová vs Vránková dohlížel na bodech.
2 komentáře na “Rozhodčí Rajnoch reaguje na stížnosti od Zajícové a nařčení od promotéra Marhanského”

  1. Pingback: VIDEO: To bylo o fous! UFC veteránce málem při kočkování vypadla obří prsa

  2. Zdá se, že nick „Miss Problem“ by měl změnit majitelku. To, co předvádí banda kolem Zajícové, je směs trapnosti, ubohosti a čirého zoufalství. Zajícová je fakt toxická a scéna by ji měla vystavit 100pku. Vždyť je to ostuda…. To u nás neexistují šikovné holky, že nás musíte tak často obtěžovat Zajícovou? Kdy byl naposledy nějaký článek o Terce Bledý? Co třeba lidí seznámit se šikovnou slečnou Hanzlíčkovou a jejími úspěchy ve wrestlingu? To né, to raději budete dojit téma papínka ušáčka. Jen počkej!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *