Rozhodčí Pavel Touš reaguje na nešťastné zranění! Jak dlouho bude mimo?

Turnaj OKTAGON 56 v anglickém Birminghamu nám přinesl celou řadu hodně zajímavých momentů, ale také jednu poměrně kuriozní situaci. V souboji mezi Ammarim Diedrickem a Danielem Hromkem totiž došlo k vážnému zranění, které odnesl rozhodčí Pavel Touš, když se snažil ukončit zápas. Co se přesně stalo? 


Rádoby Adesanya? Wanlissova oslava obletěla svět a fanoušci nešetří kritikou! Reagují i UFC tváře

V souboji Ammari Diedrick vs Daniel Hromek byli fanoušci svědky hned dvojitého knockoutu. Diedrick neježe ukončil svého soupeře Hromka tvrdým KO, ale také vystavil stopku českému rozhodčímu Pavlu Toušovi, který poté, co skočil mezi oba zápasníky, nebyl schopný pokračovat. K čemu v inkriminované situaci došlo a jak dlouhá bude rekonvalescence Pavla Touše?   

„Při ukončení toho zápasu jsem tam skončil, abych zabránil dalším úderům do hlavy. Ten bojovník (Diedrick) mě nejprve praštil, pak na mě spadl a prolomil mi to rameno, že mi ho dost blbě vyhodil a zřejmě mi zpřetrhal vazy, takže mi doktor asi deset minut to rameno nahazoval s tím, že okamžitě musím do nemocnice. Já jsem řekl, že chci v Čechách a zřejmě mě čeká operace. Pokud se to potvrdí to, čehož se obávám, tak jsem na půl roku out,“ prozradil Pavel Touš pro MMA Shorties. 

„Samozřejmě to byla souhra nešťastných okolností. Bylo to u klece a já jsem se tam snažil vletět tou jednou rukou a on mi na ní prostě spadnul. Bylo to špatné v tom, že mi v ruplo. Já jsem to cítil a udělalo se mi blbě, což znamená, že se v tom těle něco stalo. Prostě blbost,“ dodal rozhodčí Pavel Touš, kterého nyní čeká delší pauza.  

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 




Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *