Rozhodčí měl vsazeno? Pokorný upozorňuje na zvláštní bodování jeho souboje s Palokajem

Pokorný

Součástí turnaje OKTAGON 53, který se konal v Oberhausenu, byl i souboj Pokorný vs Palokaj, který nabídl hodně vyrovnanou podívanou. Ze začátku měl ze souboje více Pokorný, který nastupoval ve skvělé formě, ale Palokaj poté přeci jen začal přebírat a nakonec prý udělal dost na to, aby podle bodových rozhodčích vyhrál. 


Sladké zadostiučinění? Kincl zveřejnil Vémolovu omluvu a promluvil o rivalově finanční situaci

„Jako 30-27 to bodovala uklízečka, ne? Hodně těsný, ale zápas bych spíš nabodoval pro Jardu. Na druhou stranu chápu, že silná závěrečná minuta může takový zápas přetáhnout. Poučení pro celý náš tým,“ reagoval na IG Patrik Kincl, který skrze spolupráci se sázkovou společností Tipsport v průběhu večera nabízel své tipy a obecně komentoval dění.

„S tím souhlasím,“ navázal Pokorný. „Mohlo to jít na obě strany s výsledkem jsem v míru. Je to úhel pohledu, který má každý trochu jiný, ale jeden rozhodčí měl vsazeno, nebo tomu nerozumí a neměl by pískat na takových akcích, protože může svou svou nevědomostí ovlivnit mnoho snů. 1) První kolo dal opačně (dobře, to dokážu ještě vstřebat), třeba ze svého úhlu viděl něco jiného. 2) Druhé kolo nabodoval tak, že jsem ho prohrál o dva body. Trochu zvláštní bodování, když jiní rozhodčí dali za druhé kolo remízu.“
  

Pokorný si musel vzít na zápas dovolenou

„Bohužel žádnou úlevu nemám, normálně si beru dovolenou. Jsem bez dovolené. Teď jsem byl naposledy v práci v pondělí,“ prozradil Jarda Pokorný před soubojem pro Sport.cz, že nemá žádný „individuální plán“, ale že na mimo-pracovní aktivity musí čerpat dovolenou.

„Sloužíme čtyři dny v kuse, jsme tu zavření. Máme klasické dvanáctky s tím, že poté jsme na pohotovosti, kde čekáme, jestli něco padne. Pokud ne, tak normálně můžeme s kluky trénovat a věnovat se sami sobě. Domů se ale nedostanu, natož z baráku. To až po čtyřech dnech, kdy mám čtyři dny volno. Je to horší, co se týče sparingů, ale musím říct, že sloužím s kvalitními kluky, kteří se mi snaží pomoct po tréninkové stránce. Nejsou to žádní profesionálové, ale v tu chvíli je to pro mě dostačující. Věnuji se například kondici či technice. A když jsem doma, tak se snažím co nejvíc spárovat.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *