Rock stručně reaguje na napadení na staredownu a srovnává ho se svým střetem s Pokorným

Rock

Poslední staredowny před turnajem OKTAGON 53, které navázaly na tiskovou konferenci, nabídly hodně divokou podívanou, o kterou se postarali Trušček a Akipa, kteří se do sebe drsně pustili. Dali tak vzpomenou na spor mezi Pokorným a Rockem, který bohužel skončil smolným zraněním a zrušením zápasu. Právě anglický drzoun na situaci reagoval.


Stálo to za to? Karlos Vémola pocítil, jak moc ho někteří nemají rádi

Ranní staredown mezi Truščekem a Akipou proběhl v klidu, protože se Trušček vlastně celou dobu díval jinam, takže byl klid, ale odpoledne se k sobě borci borci agresivně přiblížili. „Zítra,“ domlouval Trušček Akipovi, který byl evidentně hodně naštvaný. Nejprve došlo na kontakt hlavami a poté se do sebe oba borci pustili. Akipa vyslal několik háků, kterými nejspíš soupeři poničil brýle. Do akce tak rychle skočili Neruda i Novotný, kteří měli hodně co dělat, aby situaci uklidnili.

„Cítil si tu ránu? Cítils to?“ ptal se Akipa, který hned vysvětlil, proč ke konfliktu došlo. „To máš za to, že lajkuješ komenty, které útočí na mou matku, ty blbečku. Dávej si pozor a drž hubu. Lajkoval si koment, který urážel mou matku. Mám to vyfocené. Proč bys něco takového dělal? V kleci tě zničím.“
 

Co na to Trušček? „Pošli mi tu fotku a já se případně omluvím a poté tě porazím.“ O vyhrocený duel je tak postaráno.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

  
 

„To moje bylo nic ve srovnání s tímhle,“ rýpl si Rock, který má však do nějaké míry pravdu. Mezi Pokorným a Rockem totiž došlo na strkanici a následně nepříjemný kop, který vypadal nenápadně, ale nakonec způsobil nepříjemné zranění. To Trušček s Akipou se do sebe drsně pustili. Tedy hlavně Akipa, který vyslal hned několik háků, které soupeře zasáhly do obličeje. Trušček měl přitom na sobě brýle, takže mohlo dojít k tržné ráně nebo jakémukoliv jinému nepříjemnému zranění, které se necelý den před zápasem rozhodně nehodí.

Doufejme tedy, že už vedení organizace přijme nějaké opatření, aby se podobné situace nestávaly, protože se ke kolosu, který se pasuje do TOP světové pětky, rozhodně nehodí.
 

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dalisda vs Dourthe – o titul slámové váhy

Dulatov vs Palailogos

Khajevand vs Zawada

Brož vs Crosby

Pokorný vs Palokaj

Malach vs Milidragović

Gumienna vs Smajić

Akipa vs Truscek

Brajshori vs Fajk

Al vs Votava

Zarabi vs Batfalský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *