RFA promotér Marhanský hodnotí výkon moderátora Borárose! Jaké měl sám Gábor ohlasy?

RFA Marhanský Boráros

Součástí posledního RFA turnaje, který se konal v maďarské Budapešti, byl i vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros. Ten však nešel do boje, protože kauza kolem jeho posledního souboje stále nebyla uzavřena, ale představil se v roli moderátora a uvaděče. Jak byl promotér s jeho výkonem spokojený a jaké ohlasy měl Gábor?


 

Slovenský veterán Végh mění postoj k rivalu Vémolovi a má pro něj špatnou zprávu

„Tím, že neumím dobře maďarsky, tak nevím, jak mu to šlo řečově, ale vypadal tam super, takže si myslím, že to šlo dobře,“ hodnotil promotér Boris Marhanský po turnaji.

„I já jsem měl ten pocit, že to šlo dobře,“ přidal se hned Boráros. „Přišli za mnou i kluci Maďaři, kteří mi rozuměli, a všichni mě pochválili, že jsem to dělal velmi šikovně a říkali, že to bylo dost super. Takže to je úspěch pro mě.“

„Potvrdím jeho slova, bylo to dost super,“ uzavřel promotér s úsměvem.

Zatím není známo, zda šlo o jednorázovou spolupráci skrze Maďarsko a nebo Gábora v RFA kleci uvidíme častěji. Možná i v roli bojovníka? To se snad brzy dozvíme. RFA má další turnaj na programu už tuto sobotu, kdy jdou do akce Sivák, Kozubovský, Možný, Papp a další.


Jak dopadl turnaj RFA 13? 

Maďarský bojovník Dominik Bereczki a Chorvat Teo Mikelič svedli jeden z nejatraktivnějších zápasů v historii organizace Real Fight Arena. Na závěr turnaje RFA 13 v Budapešti však zvítězil domácí Bereczki a stal se historicky prvním zahraničním šampionem organizace. Po vyrovnaném zápase nakonec ukázal větší vůli a famózním finišem přiklonil zápas na svou stranu.

Zápas, který všechny zvedl ze židlí Bereczki a Mikelič jsou vyhlášenými knockoutéry na celé evropské scéně, ale v zápase proti sobě oba ukázali velkou odolnost a tvrdou bradu. Zpočátku byl maďarský bojovník aktivnějším borcem a zasazoval výborné údery. Od 2. kola však začal tlačit Mikelič, který svého soupeře lovil po celé kleci. Rozhodující moment přišel v závěrečném 5. kole, kdy Bereczki posadil Mikeliče na záda a zasadil mu knockdown. Poslední tři minuty měl jasně na své straně a bodoví rozhodčí nakonec tento těsný zápas přisoudili jemu. Maďarská hvězda se tak stala historicky prvním šampionem RFA mimo Českou a Slovenskou republiku.
Alexander Butenko podle očekávání vyhrál hlavní předzápas, který opět v odvetě porazil Františka Bočáňe na body. Skvělý debut v RFA si odbyl Michal Plesník, který svého soupeře ukončil hned na začátku 1. kola. 

Zápasnickou krizi prohloubila Veronika Zajícová, která po další bodové ztrátě „upravila“ svojí bilanci na 1:2. U Zajícové je vidět určitá šikovnost, ale jako by jí stále chyběla síla. Po dvou kontroverzních verdiktech v zápasech s Aminou Mukhamedovou a Michaelou Dostálovou neprolomila Veronika Zajícová smůlu ani tentokrát. Maďarská soupeřka Beata Juhász byla nad její síly především po silové a wrestlerské stránce. Zajícovou dokázala prověřit v 1. a 3. kole, což jí zajistilo jasné bodové vítězství.

Erik Tóth se vrátil do klece po tvrdém knockdownu od Vlada Idrányiho a ani tentokrát si nevedl dobře. Maďarský šampion Balázs Kiss tlačil od úvodních sekund až do konce a Tóth po celou dobu bojoval jako o holý život. Nakonec se mu podařilo zápas dotáhnout k bodovému verdiktu, ale zde jednoznačně tahal za kratší konec. Skvělé utkání předvedli také Dominik Prchal ze Spejbl Gymu a domácí Zalán Forgó, kde jsme viděli neustálou akci po všechna tři kola a po tvrdé štípané se radoval český zápasník Dominik Prchal. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *