Revoluce? Ondruš k tématu antidopingových kontrol na galavečerech IAF

Doping je téma na dlouhé povídání a zároveň ho nikdo nechce moc otevírat. První krok směrem dopředu v této problematice nyní udělala organizace I Am Fighter, která bude zápasníky ze začátku kontrolovat alespoň na drogy. Uvidíme tedy, jestli první testování proběhne už na turnaji RFAxIAF. Akce se uskuteční 11. listopadu v Praze a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.cz.

Naštvaný psychopat Aleš Bejr má vzkaz pro „Onďu“ Novotného

Promotér organizace IAF Petr Ondruš se vyjádřil k tématu antidopingových kontrol na galavečerech IAF: „Určitě to nebyl ode mě během našeho streamu minulý týden žádný žert. S Antidopingovým výborem ČR jsem v kontaktu a řešíme formu spolupráce. Určitě bych začal testy před zápasem na zakázané látky jako amfetaminy a podobně, nejspíše formou těch tzv. lízátek. Z principu mi jde o jasný vzkaz česko-slovenské MMA scéně, že chceme čistý sport a že pro to budeme dělat postupně všechny potřebné kroky.“

Petr Ondruš se také vyjádřil k tomu, proč diváci tentokrát neuvidí turnaj RFAxIAF: Special Title Night na obrazovkách O2 TV Sport, kde jsou fanoušci na galavečery I Am Fighter zvyklí.  

„Omlouváme se našim věrným fanouškům, kteří nás sledují pravidelně na O2 TV Sport. Vzhledem k tomu, že event 11. listopadu děláme napůl s RFA, které má platnou smlouvu s Markízou, a my máme s O2 TV Sport kvalitní vztahy, tak jsme se domluvili, že tento jedinečný event budete moct sledovat pouze na platformě Realsport.tv. Naši fanoušci mají zároveň možnost získat PPV se slevou 30 procent, když při nákupu na webu zadají kód EUROGOLD30, který je omezený počtem 500 kusů.“

RFA x IAF – Fight card:

Petr Kníže  vs.  Steven Krt 170 lbs

Tadeáš Růžička  vs.  Jakob Mikula 155 lbs

David Hošek  vs.  Viktor Červinský 185 lbs

Yevhenii Orlov  vs.  Arya Hosseini 265 lbs

Adam Šindelář  vs.  Michal Duba 170 lbs

Kamila Šimková  vs.  Natalie Trikalova 135 lbs

Matěj Val  vs.  Krishan Rawat 145 lbs

David Hošek  vs.  Viktor Červinský 185 lbs

Adam Herajn  vs.  Krisztián Simon 163 lbs

Nick Stamidis  vs.  Jan Králík 176 lbs

Tobiáš Barták  vs.  Erik Nagy 155 lbs

David Zoula vs. TBA


3 komentáře na “Revoluce? Ondruš k tématu antidopingových kontrol na galavečerech IAF”

  1. Super krok Píno, bez dodržování antidopingového kodexu MMA není legitimním sportem. Je na čase tu z toho udělat seriózní sport, bez dopingových kontrol je to bohužel spíš cirkus.

  2. můžou dělat třeba kontroly potence, když tam je to bezcharakterní vykastrované hovado, co si dovolí leda napadat holky a slabší, tak ať celá gala zajde na filcky….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *