Ředitel Dana White bohužel rázně vyloučil návrat velkých UFC hvězd

Galavečer UFC 300 bude mít masivní kartu, ale nikdy prý nebylo v plánu, že by se na historickou událost 13. dubna vrátily nějaké velké bývalé hvězdy organizace. Byť generální ředitel UFC Dana White v minulých dnech naznačoval velký návrat, tak to nevypadá, že by se fanoušci mohli dočkat superhvězd, které v UFC kralovaly před rokem 2015.


Za Machem přišel hned po smolném souboji UFC ředitel White a přinesl mu dobré zprávy

Alespoň to nyní opět tvrdí generální ředitel UFC Dana White, který slíbil, že sestavování zápasů pro tuto kartu stále probíhá. Podle něj se očekává, že bude přidáno několik dalších prestižních soubojů, ale organizace prý nikdy nehledala jména jako Ronda Rousey, Georges St-Pierre nebo Brock Lesnar, která by se mohla překvapivě vrátit. 

Lesnar se celkem nečekaně vrátil už na jubilejním galavečeru UFC 200, ale White dodal, že taková možnost nebyla pro UFC 300 nikdy ani diskutována. „Ronda se nevrátí,“ řekl White kanadské televizi Sportsnet. „GSP se nevrátí. Brock Lesnar má teď 46 let a táhne mu na 50. Žádná z těchto jednání se nikdy neuskutečnila.“
Kdo bude hlavním tahákem UFC 300? Vzhledem k významu této události je snadné si představit, že UFC vytáhne všechny trumfy, aby kartu postavilo. Bohužel mnoho jmen na potenciálním seznamu je v tuto chvíli již několik let v důchodu nebo jsou mimo. Další velké hvězdy mají rezervovány zápasy na jiných turnajích. White říká, že zápasy vysloužilých bojovníků ho nikdy nebavily, ale slibuje, že UFC 300 splní očekávání, zejména pokud jde o kvalitu akce. 

„Nemyslím si, že by se chystalo něco nečekaného,“ řekl White. „Bude to prostě typ karty, kterou jsme ještě nikdy nedělali. Každý zápas budete chtít vidět!“

White neřekl, kdy oznámí další zápasy pro UFC 300, ale v posledních týdnech postupně uvolňuje informace. Prozatím UFC 300 stále nemá hlavní zápas, takže to je bezpochyby největší otazník, který je třeba v blízké době zaplnit. Dokáže naplnit očekávaní fanoušků? Jaký je váš vysněný hlavní zápas pro galavečer UFC 300? 
 

UFC 300: Startovka

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Justin Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
1 komentář na “Ředitel Dana White bohužel rázně vyloučil návrat velkých UFC hvězd”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *