RedFace staredown a nebo groteska? Facky, řev a nakonec i pod Droběnou rupající židle

Zdálo se, že bizarní organizace RedFace upadne do zapomnění, ale opak je pravdou. Novou krev do žil totiž vlil nový promotér Aleš Bejr, kterého už nebavilo čekání na Le Syho, takže přestoupil ke konkurenci, kterou nyní výrazně oživil. S účastníky soubojů se totiž vůbec nemaže, ale i on našel svou nemesis v podobě Droběny, před kterou nyní znovu pohotově utíkal. Nápor pak nevydržela ani židle, takže z toho byla groteska.


 

Hříchy minulosti? Drzý Čert Indra vysvětluje, proč Bejrovi rozsekal auto na maděru

Organizace RedFace totiž nabízí rozhovory na styl B4THECLASH, kde se mohou jednotlivé dvojice potkat a vyříkat si spory. Už jsme tedy viděli setkání Kulase a Kunštára, Droběny se soupeřkou a nyní přišli na řadu Pan P*ča a Mechanik, kteří staredown pojali po svém. Pan P*ča se vytasil s fackou, na kterou však pohotově reagovala čtvrt tuny vážící Droběna, která si sjednala pořádek a poté zničila židli. Zkrátka scénka jak z nějaké grotesky, což vlastně je, protože je vše sehrané a domluvené, ale někoho to jistě pobaví.
      

Droběna si troufá i na Vémolu

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ cituje Aplausin Kotlárovou.

U Karlose Bendy to však neskončilo a Droběna se opřela i do Vémoly, „Vémola má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat. A já věřím tomu, že ho se svou vahou převálcuju. Cikáni v Písku mě nebyli schopni povalit na zem a to byli jinačí střelci. Vémola mě na zem také nedostane.“

Naštěstí na souboj nikdy nedojde, ale to neznamená, že Vémolu v bizarním duelu neuvidíme. Terminátor totiž přiznal, za jakou částku by do podobné věci šel.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *