Potíže pokračují! Rosas se po problémech v Mexiku nepředstaví ani v Las Vegas

Na proběhnuvším turnaji UFC v Mexiku se měl uskutečnit zápas bantamové váhy mezi vycházející hvězdou Raulem  Rosasem a vítězem The Ultimate Fighter Ricky Turciosem. Jenže Rosas na poslední chvíli onemocněl a jeho tým se rozhodl ho ze zápasu stáhnout. Souboj měl být přeložen na tento víkend, ale vypadá to, že Raul Rosas byl opět z turnaje stažen.

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Zápas bantamové váhy původně plánovaný na UFC Mexico City byl na poslední chvíli zrušen poté, co Rosas onemocněl a jeho tým se rozhodl ho ze zápasu stáhnout. Nedlouho po zrušení zápasu zástupci UFC oznámili, že plánují přesunout zápas o týden později na turnaj UFC Vegas 87, přičemž generální ředitel UFC Dana White uvedl, že zápas se uskuteční v catchweight, aby Rosas a Turcios nemuseli podstoupit další výrazné shazování váhy.

Bohužel tyto plány byly nyní zrušeny. Rosas a Turcios nebudou bojovat ani na turnaji UFC Vegas 87. Zápas byl sice stažen z galavečeru UFC Vegas 87, ale zatím se neví, zda Rosas a Turcios budou přeloženi na následující turnaj, nebo na nějaký z dalších galavečerů.  

Pro Rosase, jednu z nejrychleji stoupajících hvězd UFC, je to nešťastný souběh událostí. Dosud měl Rosas v UFC bilanci 2-1 a usiloval o třetí vítězství a posunutí se v žebříčku, dokud ho nemoc nepřinutila odstoupit z karty UFC Mexico City. Co se týče Turciose, bývalý vítěz Ultimate Fighter se ve své kariéře v UFC rovněž může pochlubit bilancí 2-1, ale teprve se uvidí, zda se s Rosasem utká později, nebo zda si počká, až mu organizace najde jiného soupeře.

UFC Vegas 87 – Fight Card:

J. Rozenstruik  vs.  Shamil Gaziev 265 lbs

Vitor Petrino  vs.  Tyson Pedro 205 lbs

Alex Perez  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

Umar Nurmagomedov  vs.  Bekzat Almakhan 135 lbs

Matt Schnell  vs.  Steve Erceg 125 lbs

Eryk Anders  vs.  Jamie Pickett 185 lbs

Ľudovít Klein  vs.  AJ Cunningham 155 lbs

Javid Basharat  vs.  Aiemann Zahabi 135 lbs

C. Duncan  vs.  Claudio Ribeiro 185 lbs

Vinicius Oliveira  vs.  Benardo Sopaj 135 lbs

Loik Radzhabov  vs.  A. Al-Selwady 155 lbs
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *