Rakić přiznává, co se pokazilo na léčení nohy, takže byla třeba dlouhá pauza

Rakić
Aleksandar Rakić hned po souboji s bývalým šampionem Janem Blachowiczem, ve kterém si poranil koleno, avizoval, že bude brzy zpátky, protože má s podobnými problémy bohaté zkušenosti. Nakonec z toho však byla dlouhá pauza, která skončí až v dubnu soubojem s Jiřím Procházkou. Raketa se tedy do klece vrátí téměř po dvou letech od posledního zápasu. Co se tak moc pokazilo?


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

„Po operaci jsem možná až moc brzy začal s tréninkem a zátěží. Uspěchal jsem to. Tělo na to bohužel reagovalo hodně negativně, takže mi koleno oteklo. Dal jsem si pauzu a pak do toho zase šlápl, ale musel jsem si uvědomit, že na to, abych byl zase 100%, budu potřebovat čas.

Byla to taková horská dráha, protože to někdy bylo dobré, ale někdy zase špatné. Mohu však říct, že se ze mě díky tomu stal lepší bojovník a sportovec obecně. Hodně jsem se naučil trpělivosti a klidu. Dříve jsem byl dost roztěkaný a vlastně jsem chtěl všechno hned. Teď nebo nikdy. Nyní jsem však více trpělivý. Věřím, že jsem objevil svou vylepšenou verzi. Budu díky tomu jen lepší bojovník,“ přiznal Rakić v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Aleksandar už měl totiž s operacemi kolene zkušenosti u druhé nohy, takže počítal s tím, že bude brzy zpátky, ale bohužel to evidentně uspěchal, kvůli čemuž se vše výrazně protáhlo. Díky problémům se však z něj stal mnohem trpělivější a klidnější člověk, což se mu jistě bude hodit i v zápasech, kde je třeba zachovat chladnou hlavu a zbytečně se nenechat unést emocemi.
       

UFC 300:

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan 
Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan 
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Holly Holm vs. Kayla Harrison
 Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
 Bobby Green vs. Jim Miller 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *