Promotér Ondruš reaguje na Alexe Cvernu, který prý zapomněl na titulový zápas

Ondruš

Alexander „Cverminátor“ Cverna (10-3) se v sobotu představil ve francouzské organizaci Hexagone, kde se střetl s bývalým soupeřem Karlose Vémoly Princem Aounallahem. Souboj bohužel nevyšel podle jeho představ a Alex tak padl hned v prvním kole na TKO. Alex se následně vyjádřil ke svému výkonu, ale také přiznal, že v podstatě zapomněl na titulový duel s Jevgenijem Orlovem. Co na to promotér Ondruš?


 

„Je to ubožák,“ kontruje Veronika Zajícová a pálí do Žraloka, který prý lže

„Ahoj, jen se chci trošku vyjádřit ke svému zápasu. Bylo tam strašně moc chyb, to zaprvé a zadruhé mě sežrala velikost toho zápasu, že jedeme o ten pás. Nebyl jsem to já. Opravdu mě to sežralo, zatuhly mi nohy, zatuhnul jsem celej, Jdeme dál, čeká mě boxerský zápas, tam to vyřešíme a pořešíme další věci,“ řekl Cverna na svém Istagramu, kde také zmínil souboj s Jevgenijem Orlovem, na který prý ale „zapomněl“.

„Měl jsem nastoupit na turnaji I Am Fighter, ale jelikož jsem na to zapomněl a oni mi volali, že s nimi mám smlouvu. Já se na tu smlouvu musím doma podívat a když nedodržím tu smlouvu, tak tam bude velká pokuta, která obnáší nějakých 5,000 euro, tak se na to musím podívat, zítra se to rozsekne,“ řekl k zápasu s Orlovem, který se má uskutečnit 11.11. na turnaji RFAxIAF. 

 

„Také bych chtěl poděkovat organizaci, která si mě tam pozvala. Čekal jsem lepší a tvrdší zápas, chtěl jsem se s ním pobít, ale nešlo to. Měl taktiku, že se mnou půjde na zem, hned mě stáhl na zem. Já jsem sebou neměl žádného trenéra na to, aby mi poradil, co mám udělat na té zemi. Prostě jsem tam dělal kraviny na té zemi. Poslouchal jsem sice trenéra, dával jsem tam nějaké údery, které ale nic nedělaly. Já jsem se tam potřeboval hýbat a jak jsem tam neměl žádného trenéra na to, tak  jsem se nemohl pohnout do stran a nevěděl jsem, co mám v tu chvíli dělat. Sice to vím, co mám dělat, ale v tu chvíli mi to prostě nezapínalo…“ doplnil Cverna k samotnému zápasu s Princem. 

Co na zvrat událostí říká promotér Ondruš?

„Chtěl bych se vyjádřit k videu, které nahrával Alex ohledně jeho zápasu s Princem, který mu nevyšel. Zároveň se chci s vámi trochu zasmát tomu, jak zapomněl na svůj titulový zápas, který jsme ještě před týdnem promovali ve ONE Clubu, kde Orlovovi říkal do očí, že ho vypne pravačkou, že je rád, že akceptoval souboj v postoji a že se na to těší a že mu sebere titul.

No, jsou různé věci. Snad si do zítra vzpomene. Zítra se snad můžeme těšit na nějaké hezké vyjádření. Ať už tak a nebo tak, mě samotného to zajímá, protože jsem to za celou svojí kariéru sportovní ani promotérskou ještě nezažil, že by někdo zapomněl na takovou důležitou věc. Věci se dějí a učíme se celý život,“ reagoval na situaci Píno, tak uvidíme, jak to nakonec se soubojem Orlov vs Cverna bude.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *