Promotér Ondřej Novotný kriticky reaguje na Wanlissovu „hnusnou“ oslavu KO

Novotný Wanliss Siraj

Součástí proběhnuvšího turnaje OKTAGON 56, skrze který se organizace poprvé podívala do Birminghamu, byl i odložený duel v rámci projektu Tipsport Gamechanger 2 Siraj vs Wanliss, který sliboval vyhrocenou podívanou. Mezi oběma borci to totiž hodně vřelo, čemuž se nikdo nemůže divit, když vše dokonce došlo až tak daleko, že Sirajův tým Jediho napadl, z čehož byla tučná pokuta a dva doživotní OKTAGON tresty. Samotný zápas však nakonec skončil hned v první minutě. Wanliss totiž trefil tvrdé KO, po kterém si však neodpustil zvláštní oslavu.


Jako lavina! Od slovenského bijce Attily Végha dává ruce pryč i další sponzor

„Za mě je to také hnus. I v momentě, kdy to udělal Adesanya, tak si u mě… Já jsem nikdy nebyl jeho nadšený fanda. Jsem jeho fanda z hlediska stylu a různých věcí, ale když to udělal, tak jsem si říkal: ´Kámo, ty vole. Do prdele. To přeci nechceš´. Je to však takový výbuch emocí.

Skončil turnaj, vyklidila se klec a přišel Wanliss, jestli si může udělat nějako fotku. Ptal se, jak se nám to líbilo, tak říkám, že moc gratuluju, že fantastický výkon, ale že mu nemůžu neříct, že vůbec nechápu, proč něco takového udělal. Co to mělo znamenat? A on hned, že to bylo jako Adesanya a podobně. Říkám mu: ´Kámo, do prdele, však ty nemáš kamarády. To si to neuvědomuješ, že tě lidi nemají rádi´.

On říkal, že za ním šel, že jsem to viděl. Říkal, že šel za ním, objal se s jeho trenérem, řekl mu, že ho má  rád a přijede za ním do Španělska. Vysvětloval jsem mu, že tohle už uvidí jen zlomek lidí… Na místě to tam pak bylo ok, ale tohle udělat afgánskému klukovi? To není úplně ok.

Hlavně to není sportovní. Nebudu to obhajovat. Absolutně se mi to nelíbí a je mi jedno, kdo to dělá a v jaké situaci. Netleskal bych, ani kdyby to udělal Siraj jemu,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání na Wanlissovu zbytečnou oslavu jinak krásného KO, díky kterému si vysloužil postup do dalšího kola milionové pyramidy, kde ho čeká Legierski.

Co nás čeká?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Langer vs Doussis

Shaaban vs Gelezi

 Kurhela vs Holzer

Glismann vs Siwiec
8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *