Promotér Novotný reaguje na Gáborův přestup do ruské ACA, kterou vlastní Kadyrov

Novotný Boráros

V návaznosti na to, že se s RFA spojil jako moderátor turnajů a podcastů, se samozřejmě tak nějak čekalo, že se Gábor Boráros se slovenskou organizací spojí i zápasově. To naznačoval i promotér Boris Marhanský, který byl kolem celé věci hodně tajemný, protože vítězi první OKTAGON Výzvy v této době dobíhá smlouva se žlutočernou organizací. K překvapení všech však nakonec Gábor nemíří do RFA, ale do ruské organizace ACA, kde aktuálně působí Tomáš Deák, kterého čeká pyramida o tučnou odměnu. Jak vlastně OKTAGON vedení na tuto pro zbytek scény nečekanou novinku reagovalo?


Patrik Kincl nabízí dva hodně silné důvody, proč skončil s Clash of the Stars

„Gábor nám volal a řekl, že dostal nabídku a jestli bychom ho pustili. Rozhodli jsme se, že ano, protože u nás má kvůli té sázkařské kauze strašně komplikované zápasit. Nějakým způsobem přišel o příjmy – nemá sponzory, ani zápasy. Pustili jsme ho tedy s naším souhlasem, ale upozorňoval jsem ho na to, jaké rizika zápasení v Rusku přináší. On si toho je údajně vědom,“ prozradil pro Sport.cz Pavol Neruda, že Gábor s OKTAGON vedením svůj další velký krok konzultoval.

„Já na to nic zásadního neříkám. Chtěl, abychom mu povolili odejít, a jak říkám, my máme pro Gábora v srdci slabý místo a vždycky mít budeme. Když si to vybral jako dobrou možnost, tak je to na něm,“ přidal se pro eXtra i Ondřej Novotný, který nedávno zmiňoval, že sice má Gábor v jeho srdci stále místo, ale že skrze spojení s organizací RFA je už hodně malé a smutné. „Ne, že bych s tím já nějak zvlášť souzněl,“ přidal pak ještě promotér. Gábor totiž bude muset bojovat nejen se soupeři, ale i s veřejným míněním, protože angažmá v ruské organizaci, kterou vlastní Kadyrov, fanoušci nenesou úplně dobře.
Gábor za novou smlouvu čelí ostré kritice

Zajímavostí je, že se Gábor pochlubil chybným kontraktem. Na smlouvě totiž bylo uvedeno jméno Gabor Borasos. „Ano, vím, že nenapsali správné jméno, nemusíte mí to psát tisíckrát,“ doplnil Boráros do popisku příspěvku, aby se vyhnul dalším zprávám.

Angažmá v ruské organizace je samozřejmě stále hodně kontroverzní téma, takže množí fanoušci nešetřili ostrou kritikou. „Tam je oficiálně povolené prodávat zápasy, nebo jak?“ píše například jeden z komentujících s odkazem na kauzu, která se kolem Gábora v poslední době řešila. „Čečenci tě rozbijí na sra*ky,“ přidal se další fanoušek, který naráží na to, že Borárose v ruské organizaci čeká opravdu hodně silná konkurence. „Jdeš tam jako dárce krve,“ přitakává další komentář.

„Tak tohle je dno,“ nebo „Hnůj,“ zaznívá na profilu známého bojovníka, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno. Dá se však očekávat, že po delší pauze se bude chtít Gábor dostat do akce co nejdříve.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *