Promotér Le Sy přiznává, že v Clash už padly pokuty! Co Veselý a jeho tetování vrahů?

Le Sy Clash

Organizace Clash of the Stars samozřejmě cílí na bizar, takže má laťku toho, co je „normální“, hodně posunutou, ale i v rámci bizaru musí být nastavené nějaké jasné hranice, které není možné překročit. Promotér Le Sy se například nechal slyšet, že v rámci organizace nikdy neuvidíme duel na způsob muž v žena, protože v něm muž vlastně nemůže vyhrát a není to etické. Navíc také přiznal, že už v rámci Clash padly i pokuty a napomenutí. Co takový Veselý, který má vytetované české vrahy?


 

VIDEO: Bejr v hledáčku policie? Psychopat se rozjel a odneslo to vybavení prodejny

„Nechci být úplně konkrétní, ve kterých případech, ale ano, pokuty už proběhly. V rámci vyjednávání těch zápasů už byly desítky, možná nižší stovky. Jsou různé případy, co se děla. Ano, sankce už proběhly a pokut byly,“ prozradil Tomáš Le Sy v rozhovoru s Karlosem Vémolou.

Nebylo to sice blíže specifikováno, ale pokutu údajně dostala Lauberová, za své fekální řádění na tiskové konferenci. Právě herečce z filmů pro dospělé byl pak i zakázán nástup, protože Lauberová chtěla ke kleci nastupovat v podstatě nahá s ještě dalšími proprietami, což vedení nemohlo dovolit.

V rozhovoru došla řeči na Veselého, který se nedávno pochlubil tetováním českých vrahů, o kterém promotér donedávna nevěděl. Pokud však Veselý bude chtít jít do dalšího zápasu, což asi bude, tak musí být tetování zakryté, aby nebylo vidět. O přetetování se však prý vedení se samozvaným gangsterem nebavilo.
  

Na kolik vyjde jedna bizarní karta?

„Karta zápasů galavečera nás vychází řádově na miliony,“ prozradil promotér Tomáš Le Sy pro CNN Prima NEWS. Přesné údaje o platech samozřejmě nejsou k dispozici, ale čas od času nějaká informace prosákne. Díky tomu víme, že se odměny pohybují v řádech desetitisíců, ale také statisíců, když už jde o známější tváře, které mají početné fanouškovské základny a tím pádem i velké dosahy na sociálních sítích.

„Lidi jsou světlá i stinná stránka. Někdy se potkáváme i s těmi, s nimiž nás to moc nebaví… Za každý výkon je však třeba zaplatit. Pracujeme se skvělými dodavateli. Kamery, světla, ochranka… Celkově je produkce špičková. Stojí to peníze, ale odráží se to na výsledku.“

Je pravda, že produkčně je na tom Clash of the Stars velice dobře. Turnaje vypadají hezky a navíc jsou vždy bleskově k dispozici záznamy a zpomalené záběry. To ani nemluvě o originálních trailerech, na kterých si vedení dává záležet. Uvidíme tedy, jak se bude bizarnímu kolosu dále dařit a jaké známé tváře zláká.

Úvodní foto via expres
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *