Promotér Le Sy odhaluje, na jaký balík vyjde jedna bizarní Clash of the Stars akce

Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars se na domácí scéně dokázala velice rychle prosadit s získat si silné postavení. V červnu jí čeká teprve osmá akce, která se však podařila vyprodat za několik hodin, což už je pořádný úspěch. Není tedy divu, že náklady na jednotlivé turnaje postupně bobtnají, protože se investuje do techniky, ale také do čím dál známějších tváří, které pak spolu zápolí. Na kolik tedy zhruba jedna taková startovka vyjde?


 

David Dvořák kroutí hlavou nad hodně zvláštním rozhodnutím vedení UFC

„Karta zápasů galavečera nás vychází řádově na miliony,“ prozradil promotér Tomáš Le Sy pro CNN Prima NEWS. Přesné údaje o platech samozřejmě nejsou k dispozici, ale čas od času nějaká informace prosákne. Díky tomu víme, že se odměny pohybují v řádech desetitisíců, ale také statisíců, když už jde o známější tváře, které mají početné fanouškovské základny a tím pádem i velké dosahy na sociálních sítích.

„Lidi jsou světlá i stinná stránka. Někdy se potkáváme i s těmi, s nimiž nás to moc nebaví… Za každý výkon je však třeba zaplatit. Pracujeme se skvělými dodavateli. Kamery, světla, ochranka… Celkově je produkce špičková. Stojí to peníze, ale odráží se to na výsledku.“

Je pravda, že produkčně je na tom Clash of the Stars velice dobře. Turnaje vypadají hezky a navíc jsou vždy bleskově k dispozici záznamy a zpomalené záběry. To ani nemluvě o originálních trailerech, na kterých si vedení dává záležet. Uvidíme tedy, jak se bude bizarnímu kolosu dále dařit a jaké známé tváře zláká.
 

Pokud Clash bude chtít Vémolu, tak bude muset vysolit další miliony 

„Zápasy možná na stole jsou, ale tam už by to byla jen otázka peněz. Chci být v důchodu, takže by to musel být money fight,“ reagoval Vémola pro Šport.sk na dotaz, jak se staví k možnému završení trilogie s Kinclem, odvetě s Pirátem a dalším zápasům, které jsou přeci jen stále ve hře. „Vzhledem k tomu, jak se Kincl stavěl k poslednímu zápas, že to nechtěl, vzal si radši snazší cestu a moc se na to netvářil, tak pochybuji, že by mi za Kincla zaplatili více než za Attilu. To by byl ten rozhodující faktor. Já to mám s Kinclem uzavřené. Dál mě to nezajímá.

Variací je tam více. Třeba přijde Clash of the Stars a postaví mě za milion euro proti rodu Kotlárů. Proč ne? Já nad tím ani nechci přemýšlet. Mě čeká zápas v červnu a pak bych si chtěl užít důchodu. Chci si užívat dětí a všeho, co jsem zanedbal. Já jsem 16 let děti nevzal na dovolenou. Ztratil jsem hodně času, takže se na důchod těším, že se budu moct věnovat zvířatům, rodině a dětem.
 

Jestli ten moeny fight přijde, to jsou spíš otázky na promotéry Ondru Novotného a tak dále. Zápasníci, kteří říkají, že by něco za určité peníze neudělali, tak lžou. Vše je otázka peněz. Zápasí se Gamechanger o milion euro. Lidi se mě ptají, zda bych tam nastoupil. No nenastoupil, protože se to rozděluje mezi 16 zápasníků. Já si myslím, že za 4 zápasy vydělám malinko víc. 

Kdyby však Ondra přišel, že je milion euro jenom pro mě za zápas, tak kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. V té době ještě bohužel nejsme. Vše je jen otázka peněz.“

Dobrou zprávou tedy je, že je Vémola dalším zápasům otevřený, ale háček je v tom, že by to bylo sakra drahé. Milion euro za zápas je přeci jen hranice, na kterou domácí organizace ještě nedosáhnou, nebo se jim spíše ani nevyplatí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *