Promotér Boris Marhanský vysvětluje Gáborův přestup do organizace RFA

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde z toho bohužel byla velká kauza. V souvislosti s jeho soubojem totiž obě přední domácí sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé aktivity, což předaly příslušným orgánům, které se nyní věcí zabývají. Už za dva týdny ho ovšem překvapivě uvidíme na turnaji RFA v Maďarsku. Jak se k celé věci vyjádřil promotér RFA Boris Marhanský? 


Jiří Procházka přeci jen změnil názor na ukončení? Jak ho s odstupem vnímá?

„RFA Maďarsko uvádí novou tvář. Ale vy ho určitě znáte. Skvělý showman si přichází splnit svůj sen a stává se novou tváří maďarské scény. Už následující sobotu 25.11. budete moct sledovat, jak se Gábor pobije s novou výzvou a to moderováním galavečeru RFA 13 v budapešťské Bok Aréně. Gábore, vítej v týmu. Více informací už brzy,“ oznámila organizace RFA na svém IG profilu, že blížící se akci bude moderovat i Gábor Boráros, který byl doposud jasně spjatý s OKTAGONem.

Přitom to není tak dávno, co se promotér Boris Marhanský na adresu vítěze první OKTAGON Výzvy vyjadřoval kriticky v souvislosti s možným sázkovým podvodem, ale obě strany k sobě evidentně nakonec našly cestu. Zároveň to nejspíš znamená, že Gáborova cesta OKTAGONem končí, protože jen těžko dá vedení žluto-černé organizace šanci někomu, kdo se tak viditelně spojí s konkurencí. My jsme se nyní zeptali promotéra RFA Borise Marhanského, jak tento přestup vlastně vznikl. 
„O tom, jak spolupráce vznikla a jak bude vypadat, vám povíme v rozhovoru nebo v našem podcastu, který připravujeme. Co vám mohu prozradit, je, že náš maďarský partner je velkým fanouškem Gábora, který v současné době dobývá svými mediálními vystoupeními celé Maďarsko. Rozhodně to není myšleno jako provokace organizace OKTAGON, protože my jsme nikdy nikomu žádný doživotní zákaz činnosti nebo něco podobného neudělili. OKTAGON také oslovil některé zápasníky po naší úspěšné akci v Praze a já to beru tak, že to je hra…

Zápasníci přestupují a je to normální. S Gáborem jsem se setkal teprve před pár dny na naší tiskové konferenci v Budapešti a viděl jsem, že mu tato role bude určitě velmi slušet. Je to showman nejen před kamerami a takové lidi potřebujeme. Jak už jsem řekl na začátku, nemám osobní ambice být tváří všeho, a proto jsem rád, že se nám v Maďarsku podařilo získat tak výjimečného člověka s velkým nadšením. O Gáborově zápasnické kariéře si povíme později,“ řekl pro MMA Shorties promotér RFA Boris Marhanský. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *