Procházka tipuje odvetu Ankalaev vs Walker 2, která může rozhodnout o jeho dalším soupeři

Procházka
Už dnes ve 22:00 se po delší odmlce vrací organizace UFC, která nám nabídne Fight Night turnaj, kterému vévodí odveta Ankalaev vs Walker 2. Oba borci se poprvé potkali na konci minulého roku v Abu Dhabí, kde z toho nakonec byl po nedovoleném kolenu na hlavu a zmatečném rozhodnutí doktora No Contest. Nyní tedy oba borci dostanou šanci se utkat znovu, což bude jistě zajímat i Jiřího Procházku, protože duel by mohl rozhodnout o jeho dalším soupeři.


 

Klinderová aka Kundosaki odhaluje, proč skončila v organizaci OKTAGON MMA

„Dnes UFC Fight Night Ankalaev vs Walker 2. Za mě to bude mít podobný průběh jako minule. Uvidíme však, jestli si Walker vzal z toho prvního zápasu nějaké ponaučení, protože jinak si myslím, že to bude zase tah na Ankalaevovu branku. Je pohyblivější a v úderech přesnější, ale Walker tam zase má ten cit pro zaskočení. Za mě určitě větší šance Ankalaev. Uvidíme, nechť zvítězí lepší. Co se týče mě, tak už jsem zahájil kondiční přípravu na Mallorce. Šlapu na kole jako křeček v kolečku. Jdeme pro to! Děkuji za podporu. Vítězství,“ nabídl Jiří Procházka na svém IG profilu předpověď blížící se odvety a rovnou prozradil, že už byla zahájena příprava na duel s Rakićem.

Jiří sice zmiňoval, že má od UFC slib, že pokud Raketu porazí, tak dostane titulovou šanci, ale do všeho ještě může hodit vidle Hill, který má prý titulovou šanci rovněž slíbenou. Pokud by se tedy vrátil a šel s Pereirou, tak by se v případě výhry nabízelo, aby se Jiří v mezidobí utkal s vítězem souboje Ankalaev vs Walker 2. BJP totiž zmiňoval, že chce být nyní hodně aktivní, takže by se jistě dalšímu duelu nebránil. Uvidíme však, jak se ještě všechno vyvine, protože je ve hře hodně proměnných.
      

Walker jde do boje jako robot bez emocí

„Ničeho se nebojím – nemám emoce,“ řekl Walker MMA Junkie a dalším novinářům na středečním mediálním dni před UFC Fight Night 234. „Nechovám vůči němu žádnou nenávist. Emoce totiž mohou často hrát proti vám. Když se člověk nechá unést nenávistí, tak může udělat zbytečnou chybu. To nedopustím. Naopak budu velmi technický a velmi agresivní, ale jen ve správnou chvíli. Jinak budu bez emocí ako robot. Jako nějaký stroj. Takový musíte být, abyste se nedopouštěli chyb.

Známe moc dobře jeho vzorce a víme, co rád dělá, takže to simulujeme mnoho měsíců, mnoho týdnů při sparingu. Jsem připraven na cokoli, co se pokusí udělat. Můžeme si to dát v postoji i na zemi. Znám jeho vzorec a vím, co se proti mně pokusí použít. Nic moc se nezměnilo. Prostě se připravte na nejhorší. Možná ho dokonce vezmu na zem, protože jsme ho zatím neviděli, jak si umí poradit ze zad.
        

Jsem si však celkem jistý, že pokud padne nějaká moje dobrá rána, tak usne. Pokud ho dostanu na záda, taky ho uspím. Vždycky se snažím tlačit a dostat ze sebe to nejlepší a také ukončit zápas. Nemám rád, když za mě zápas rozhodují rozhodčí. Je tam pak totiž prostor, že rozhodnou špatně. Chci si být jistý, že mám zápas ve svých rukou, takže udělám všechno pro to, abych ho ukončil.“

Rozhodně nás tedy čeká hodně zajímavý souboj, takže si první UFC turnaj roku 2024 rozhodně nenechte ujít. Startuje v sobotu už ve 22:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu v 1 hodinu ráno.
       

UFC FN 234: Ankalaev vs Walker 2

Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker
Jim Miller vs. Gabriel Benítez
Ricky Simón vs. Mario Bautista
Phil Hawes vs. Brunno Ferreira
Andrei Arlovski vs. Waldo Cortes-Acosta
Matthew Semelsberger vs. Preston Parsons
Marcus McGhee vs. Gaston Bolanos
Farid Basharat vs. Taylor Lapilus
 Westin Wilson vs. Jean Silva
Tom Nolan vs. Nikolas Motta
 Joshua Van vs. Felipe Bunes


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *