Procházka předpovídá titulový duel Strickland vs Du Plessis, který by se ho mohl dotknout

Procházka Strickland Du Plessis

Půl hodiny po půlnoci startuje první číslovaný turnaj roku 2024, kterým je UFC 297, které se koná v Kanadě. Startovka nabídne hned dvě titulové bitvy, ale největší pozornost se samozřejmě stáčí k hlavnímu zápasu, kterým je očekávaný souboj Strickland vs Du Plessis, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Jak bitvu vidí Jiří Procházka, kterého by se výsledek vlastně mohl dotknout?


 

Špatná zpráva pro RFA? Sivák si nastavil jasnou cenu za bitvu s Růžičkou

„UFC je tady se soubojem Strickland vs Du Plessis. Za mě víceméně Strickland. Má totiž lepší obranu. Myslím si, že s tím jeho pohybem dopředu si bude více ukrajovat. S Du Plessisem je to však 50 na 50. Du Plessis má dobré výpady. Je tvrdý, takže to vidím 50 na 50. Nechť zvítězí lepší. Jedeme!“ nabídl Jiří Procházka na svém IG profilu svůj tip. Spíše to vidí na šampiona Stricklanda, ale připouští, že půjde o hodně vyrovnaný zápas, ve kterém se mohou prosadit oba borci.

Zápas se sice odehraje ve střední váze, ale mohl by mít v budoucnu vliv i na polo-těžkou váhu. Du Plessis totiž vyjádřil zájem se v případě zisku titulu utkat se šampionem polo-těžké váhy Alexem Pereirou. Už takhle se na titulovou šanci stojí fronta a takhle by se na seznam přidalo ještě další hodně zajímavé jméno.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Jiří má teď samozřejmě jasnou prioritu souboj s Rakićem, který pokud vyhraje, což mu všichni přejeme, tak může znovu pomýšlet na titulový duel. Stejně to však mají Hill i Ankalaev, takže se uvidí, s kým nakonec bude Poatan poprvé obhajovat. Údajně už je totiž jasno.
 

UFC 297: Startovka

Sean Strickland vs. Dricus du Plessis
Raquel Pennington vs. Mayra Bueno Silva
Neil Magny vs. Mike Malott
Chris Curtis vs. Marc-André Barriault
Arnold Allen vs. Movsar Evloev
Brad Katona vs. Garrett Armfield
Charles Jourdain vs. Sean Woodson
Serhiy Sidey vs. Ramon Taveras
Gillian Robertson vs. Polyana Viana
Yohan Lainesse vs. Sam Patterson
Jasmine Jasudavicius vs. Priscila Cachoeira
Malcolm Gordon vs. Jimmy Flick 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *