Překvapivě klidný Bejr odhalil téměř geniální plán, který vlastně dává smysl

Bejr
O hlavní zápas poslední Clash of the Stars akce se postaral boxerský duel Soukup vs Bejr, který nabídl bizarní podívanou a diskvalifikaci. Bejr se totiž neudržel a místo boxerských výměn se hned pustil do faulování, které mu samozřejmě přítomný rozhodčí nemohl dovolit. Psychopat měl přitom v hlavě docela zajímavý plán, který se mu však nepodařilo zrealizovat.


Procházka upřímně reaguje na otázku, zda bude cíleně útočit na Rakićovu zraněnou nohu

„Když jsme měli zkoušku, tak tam Soukup chodil jako uzlíček neštěstí. Já jsem si v duchu říkal, že mi je ho úplně líto kvůli tomu, co ho čeká. Já jsem měl v plánu mu zlomit nos, aby z něj stříkala krev. Chtěl jsem tím udělat hype na další zápas. Kdyby to bylo podle scénáře, tak by byl klinč, hlavička, stříkající krev, kterou se omatlám a dělám totálního šílence, načež vyzývám Lesýčka. Když jsem Soukupa viděl, jak tam chodí s rukama v kapsách jako školák, tak mi ho bylo líto, ale plán byl jasný, takže jsem do toho šel.

Stylizovali nás jako hněv, s čímž byly spojené kazajky, pouta a tak dále, takže jsem byl vykreslen jako magor. Chtěl jsem jim dát to, co chtěli. Už jsem viděl články, jak by se psalo, že Psychopat popravil Soukupa. Navíc by třeba musel do nemocnice, nemohl by vysílat a podobně. To byl můj plán.

Bohužel jsem se však ukvapil. Natlačil jsem ho sice na klec, ale prvně jsem mu měl dát nějaké spodky, aby mu spadly ruce a pak byl prostor na hlavičku. Já už jsem dal v životě x hlaviček a vždy to mělo fatální následky. Tohle však bylo uspěchané. Měl jsem dát spodky a pak pořádnou hlavičku. Nejsem spokojen,“ odhalil Bejr v rozhovoru pro kanál Ondřej Němec plán, který má vlastně hlavu a patu a v rámci možností zní zajímavě. Nešlo tedy o to, že by se Psychopat zbláznil, ale že vše zbytečně uspěchal a na to doplatil. Diskvalifikací by to skončilo tak či tak, ale pokud by měl Soukup zlomený nos, tak by to samozřejmě bylo velké haló, které by se řešilo napříč spektrem.

Plánovaný souboj s Le Sym by pak měl ještě o něco větší náboj a samozřejmě i sledovanost, protože by mnozí chtěli vidět, jak Bejr dostane bídu a bude patřičně potrestán. Na to možná dojde i tak, ale nebude to mít tak velkou sílu, jako by tomu bylo, kdyby Alešův plán vyšel.

  

Soukup ještě neřekl poslední slovo?

„Měl jsem hlavní zápas s Bejrem, ale nevěděl jsem, že je to takovej poser*utka, takovej sr*č, který nechtěl boxovat. Rozčiluje mě to. Asi bych něco vzal, když mi něco nabídneš, ale nebudu ti do toho mluvit,“ přiznal Soukup ve svém pořadu Jírovi, že by si další zápas nakonec přeci jen klidně dal, protože se mu to evidentně zalíbilo.

„Je mi úplně jedno, s kým to bude. Jestli to bude Mike Tyson, John Fury. Je mi to jedno. S Jakem Paulem? To asi nezaplatíš, ale klidně. Jen to nesmí být takový sr*č,“ vtipkoval Soukup, který se v Clash kleci moc neohřál, protože se Bejr utrhl ze řetězu a byl velice rychle diskvalifikován.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

 
2 komentáře na “Překvapivě klidný Bejr odhalil téměř geniální plán, který vlastně dává smysl”

  1. Pingback: Boráros v Clash of the Stars? Gábor rovnou ukázal na možného soupeře | Shorties

  2. Pingback: Procházka prozrazuje, jakou největší lekci si vzal z prohry s Pereirou | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *