Předčasné ukončení? Novotný dává za pravdu Juráčkovu soupeři Fadipemu

Novotný

Součástí turnaje KSW 91, skrze který organizace KSW již potřetí zavítala do České republiky, byl i nováček Matúš Juráček, který se v polském gigantu předvedl ve velkém stylu. Na konci prvního kola totiž soupeře přesně trefil a dostal ho tak do problémů, ze kterých ho zachránil až přítomný rozhodčí. Dvojice totiž skončila na zemi na pletivu, kde Matúš soupeře bil, aniž se nějak efektivně bránil. I přesto si však Fadipe stěžoval, že šlo o předčasné ukončení, s čímž souhlasí i promotér Novotný.


„Na dlouhou dobu poslední,“ oznámil OKTAGON promotér Novotný loučení

„České barvy tam (na KSW 91) moc nezazářily. Matúš (Juráček) vyhrál. Gratuluji, ale za mě to ukončení… Byl bych nasraný stejně jako Fadipe, protože byl přeci ve hře,“ reagoval Novotný ve svém vysílání na finální sekvenci souboje Juráček vs Fadipe. 

Hosté Kalašnik a Cao však vysvětlovali, že byl Fadipe opravdu v problémech. „Ok, neviděl jsem, že by byl vypnutý. Zdálo se mi, že není… Fadipe nevrávoral. Když vidíš ten záběr na něj, tak byl totálně in. Za mě ten první úder nebyl takový vypínák, jak to vypadalo, když jsem viděl ten zpomalený záběr. Hodně se to svezlo a on škobrtl. Nebyl to takový ten totalitní vypínák. Ale jinak dobrá práce, klobouk dolů. Matúš vyhrál zápas, který musel vyhrát, což je tlak. Bylo to fajn.“
 

Juráček a jeho reakce na výhru

„Dobře jsem se připravoval s mými trenéry. S Viktorem Petrlíkem jsme přesně tuhle kombinaci, na kterou jsem dnes vyhrál, najížděli. Tu mě naučil on. Lapovali jsme to stále dokola. S Davidem Vyvážilem, který je se mnou od malička úplně od začátku, jsme to zvládli. Arleta navíc přinesla štěstí. Dal jsem KO, takže Juráček Couváček umí občas někomu i zajebat, což je docela fajn. Děkuji všem,“ reagoval Juráček na důležitou výhru. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW Czech Republic (@kswczechrepublic)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)
 

3 komentáře na “Předčasné ukončení? Novotný dává za pravdu Juráčkovu soupeři Fadipemu”

  1. Novotný zase zapšklej!! Juráček tam Fadipeho měl skvěle u pletiva zaháčkovanýho a kdyby tam rozhodčí neskočil, tak ho Juráček mydlí ještě teď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *