Před promotérstvím se Dana White věnoval boxu! Podívejte se, jak mu to šlo

White
Dana White je pro většinu MMA fanoušků známý jako aktuální ředitel a bývalý prezident organizace UFC, se kterou je spjatý už několik desítek let. Ještě předtím, než se vrhl na dráhu promotéra, se však jako bojovník věnoval boxu. Jak mu to šlo? Sám přiznává, že moc ne. White dokonce několikrát mluvil o tom, že své krátké boxerské kariéře vděčí za to, že je takový gambler, protože prý dostal tolik ran do hlavy, že se mu tam něco přepnulo.


 

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

White měl původně velké ambice stát se profesionálním boxerem, ale když prý viděl, co se z boxerů kvůli častým ranám do hlavy stává, tak se rozhodl, že svou kariéru změní a místo toho, aby sám boxoval, se bude o boxery starat. Postupně se pak dostal i k MMA a samozřejmě organizaci UFC, které už dlouhé roky vládne a jen těžko si představit, že by byl hlavní tváří MMA kolosu někdo jiný.

Kromě boxu se pak White v minulosti věnoval i BJJ, ale jen na hodně amatérské úrovni. Ani v boxu ani v BJJ nikdy nenastoupil do žádného profesionálního zápasu, i když se o jednom jednalo. White se měl totiž utkat s Titem Ortizem, ale nakonec z toho sešlo. White tak zůstal jen u tréninku a amatérského působení. Celý život se však věnuje všemožným sportům, aby se udržel ve formě. V poslední době svůj režim hodně změnil a zařadil i půsty, které mu prý hodně pomáhají a díky který, společně s dalším režimem, vyřešil i své dlouhodobé zdravotní problémy. Dá se tedy říct, že je nyní White doslova v životní formě.
       

Dana možná přeci jen ještě nasadí boxerské rukavice, aby někoho vytrestal

UFC ředitel Dana White má svou „válečnou místnost“, která je jeho kanceláří, kde má na nástěnkách karty jednotlivých turnajů, které ve spolupráci se svými matchmakery postupně doplňuje a piluje. Každý den má však hezky na očích, co e chystá a co je ještě třeba dotáhnout. Problém nastává ve chvíli, kdy si do válečné místnosti někoho pozve. Už v minulosti jsme se s předstihem dozvěděli o duelu Diaz vs Chimaev a nyní je to tady zase.

Jaká bitva se tedy nedopatřením propálila? Dana White sice bude říkat, že je to zatím jen nápad a podobně, ale je evidentní, že vedení na první číslovaný turnaj roku, kterým je UFC 297, které se koná v Torontu, plánuje souboj Holland vs Page, který slibuje sakra zajímavou podívanou.
      
       

Oba borci jsou totiž hodně dlouhorucí a dlouhonozí postojáři, kteří se vyžívají v postupném ničení svých soupeřů. Sám Venom se sice nechal slyšet, že má aktuálně na stole dvě velké nabídky od UFC a PFL, ale zdá se, že liga mistrů se přeci jen jeví jako lepší možnost.

Doufejme tedy, že se duel Holland vs Page opravdu potvrdí, protože by tím turnaj, kterému vévodí titulová bitva Strickland vs Du Plessis, získal zase o kousek vyšší úroveň.


 

Co nás v UFC do konce roku čeká?

UFC on ESPN 52

Beneil Dariush vs. Arman Tsarukyan
Jalin Turner vs. Bobby Green

Rob Font vs. Deiveson Figueiredo
Sean Brady vs. Kelvin Gastelum
Punahele Soriano vs. Dustin Stoltzfus
Khalil Rountree Jr. vs. Azamat Murzakanov
Clay Guida vs. Joaquim Silva
Miesha Tate vs. Julia Avila
Zach Reese vs. Cody Brundage
Drakkar Klose vs. Joe Solecki
 Steve Garcia vs. Melquizael Costa
Rodolfo Bellato vs. Ihor Potieria
Wellington Turman vs. Jared Gooden
Veronica Hardy vs. Jamey-Lyn Horth 
      

UFC Fight Night 233

Su Mudaerji vs. Allan Nascimento
 André Muniz vs. Park Jun-yong
Nasrat Haqparast vs. Jamie Mullarkey
 Park Hyun-sung vs. Shannon Ross
Tatsuro Taira vs. Carlos Hernandez
 Rei Tsuruya vs. Ji Niushiyue
 Xiao Long vs. Lee Chang-ho
Yi Zha vs. Li Kai Wen
Rong Zhu vs. Shin Haraguchi
 Song Kenan vs. Kevin Jousset
 Rayanne dos Santos vs. Talita Alencar
     

UFC 296

Leon Edwards vs. Colby Covington
Alexandre Pantoja vs. Brandon Royval
 Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson
Tony Ferguson vs. Paddy Pimblett
Vicente Luque vs. Ian Machado Garry
Josh Emmett vs. Giga Chikadze
Irene Aldana vs. Karol Rosa
Cody Garbrandt vs. Brian Kelleher
Casey O’Neill vs. Ariane Lipski
Alonzo Menifield vs. Dustin Jacoby
Martin Buday vs. Shamil Gaziev
Tagir Ulanbekov vs. Cody Durden
Randy Brown vs. Muslim Salikhov 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *