Potvrzeno! Klein se představí v Saudské Arábii, kde ho čeká další obrovská výzva

Klein

Lajoš Klein se nám naposledy představil v květnu na Fight Night turnaji, kterému vévodila bitva Sandhagen vs Font. Navzdory tomu, že byl v souboji s Ignaciem Bahamondesem sázkovým outsiderem, vybojoval jednoznačné vítězství na body a připsal si tak hodně cenný skalp. V prosinci jsme vás informovali, že by se měl Klein utkat se španělským zápasníkem a to se nyní potvrdilo!


Pirát prozradil, jak velkou výplatu dostal za tvrdé KO Karlose Vémoly

Pro Lajoše Kleina byl souboj s Bahamondesem sedmý zápas v UFC s tím, že se  do té doby v organizaci mohl pochlubit bilancí 3-2-1. Nyní však dokázal přidat další vítězství. Do zápasu s Bahamondesem šel přitom jako outsider a je vidět, že mu podobná pozice sedí. Zástupce Spartakus Fight Gym byl lepší de facto celý zápas a Bahamondese k ničemu vážnějšímu nepustil. Nakonec z toho tedy byla důležitý výhra.

Španělský MMA novinář Álvaro Colmenera začátkem prosince přinesl zprávu, že se Lajoš Klein představí na galavečeru UFC v Rijádu v Saudské Arábii, který se koná  2.3.. To se nyní oficiálně potvrdilo a Klein se v Rijádu utká se španělským bojovníkem Joelem Alvarezem, který se v minulosti představil fanouškům v České republice, jelikož zápasil na turnaji UFC v pražské O2 aréně, kde nestačil na Damira Ismagulova. Od té doby však nasbíral pět vítězství před limitem a jednu porážku s Armanem Tsarukyanem.  
Joel „El Fenomeno“ Alvarez vyniká hlavně na zemi. Ve své profesionální kariéře nasbíral dvacet vítězství a z toho hned sedmnáct na submisi a tři na KO/TKO. Když tedy Alvarez vítězí, tak pouze před časovým limitem! Pro Kleina to bude opět zápas, ve kterém se bude muset poprat s velkou výškovou převahou soupeře, protože Španěl měří 191 cm. Alvarez mívá také problémy s váhovým limitem lehké váhy a může se stát, že nenaváží. To už se mu v UFC stalo celkem dvakrát.  

Tak či tak je jasné, že má před sebou Klein obrovskou výzvu, ale i šanci získat další cenný skalp, který by mu pomohl s postupem v divizi.

UFC Fight Night Rijád:

Alex Perez  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

Eryk Anders  vs.  Jamie Pickett 185 lbs

Joel Alvarez  vs.  Ľudovít Klein 155 lbsNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *