Potrava? Végh reaguje na Borárosovu smlouvu s organizací ACA, kterou vlastní diktátor Kadyrov

Végh Boráros

V návaznosti na to, že se s RFA spojil jako moderátor turnajů a podcastů, se samozřejmě tak nějak čekalo, že se Gábor Boráros se slovenskou organizací spojí i zápasově. To naznačoval i promotér Boris Marhanský, který byl kolem celé věci hodně tajemný, protože vítězi první OKTAGON Výzvy v této době dobíhá smlouva se žlutočernou organizací. K překvapení všech však nakonec Gábor nemíří do RFA, ale do ruské organizace ACA, kde aktuálně působí Tomáš Deák, kterého čeká pyramida o tučnou odměnu. 


Patrik Kincl nabízí dva hodně silné důvody, proč skončil s Clash of the Stars

„Většinou, a je to jen můj názor, když tam vezmou nějakého cizince, tak ho tam berou spíše jako potravu pro své zápasníky,“ reagoval Attila Végh pro TV JOJ na hodně nečekaný přestup. Gábor Boráros je sice talentovaný zápasník, ale v ACA přeci jen narazili kvalitnější a svědomitější borci, než je vítěz první řady OKTAGON Výzva. Těžko tedy říct, jaké má ruská organizace s Borárosem plány.

V návaznosti na podpis se samozřejmě připomíná, že organizaci ACA vlastní diktátor Kadyrov, na kterého je ze strany západního světa uvalena celá řada sankcí. To však bojovníci většinou neřeší. „Bojovník se dívá na to, s kým jde bojovat, kolik za to dostane a kde to bude. To je celé,“ pokračoval Végh, že většina bojovníků odděluje sport a politiku.

Uvidíme tedy, jak se bude Gáborovi mezi ruskou a obecně východní elitou dařit, protože je jasné, že ho čekají hodně perné chvilky. A to nejen ze strany soupeřů, ale také fanoušků, kteří ho za jeho krok hodně kritizují.
Gábor za novou smlouvu čelí ostré kritice

Zajímavostí je, že se Gábor pochlubil chybným kontraktem. Na smlouvě totiž bylo uvedeno jméno Gabor Borasos. „Ano, vím, že nenapsali správné jméno, nemusíte mí to psát tisíckrát,“ doplnil Boráros do popisku příspěvku, aby se vyhnul dalším zprávám.

Angažmá v ruské organizace je samozřejmě stále hodně kontroverzní téma, takže množí fanoušci nešetřili ostrou kritikou. „Tam je oficiálně povolené prodávat zápasy, nebo jak?“ píše například jeden z komentujících s odkazem na kauzu, která se kolem Gábora v poslední době řešila. „Čečenci tě rozbijí na sra*ky,“ přidal se další fanoušek, který naráží na to, že Borárose v ruské organizaci čeká opravdu hodně silná konkurence. „Jdeš tam jako dárce krve,“ přitakává další komentář.

„Tak tohle je dno,“ nebo „Hnůj,“ zaznívá na profilu známého bojovníka, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno. Dá se však očekávat, že po delší pauze se bude chtít Gábor dostat do akce co nejdříve.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *