Pořád si věří! Tvrdě ukončený Hill má sebevědomý vzkaz pro kata Alexe Pereiru

Hill
Od souboje Pereira vs Hill, který vévodil jubilejnímu turnaji UFC 300, se čekalo leccos, ale asi ne to, že Poatan jasně zvítězí hned na začátku prvního kola poté, co se prostě rozhodne, že Hill ukončí. Stačila jedna přesně mířená levá a byl konec. Hill se však z prohry velice rychle oklepal, překvapivě si domluvil další zápas a poslal svému katovi sebevědomý vzkaz.


Rádoby Adesanya? Wanlissova oslava obletěla svět a fanoušci nešetří kritikou! Reagují i UFC tváře

„Už jsem zase zpátky v gymu a navíc mám podepsaný další zápas. Pereira si to se mnou rozhodně dá znovu a mohu slíbit, že ho pošlu spát,“ poslal Hill sebevědomý vzkaz. Tvrdé KO se totiž na jeho sebevědomí evidentně nijak negativně nepodepsalo a Jamahal stále věří, že by mohl Pereiru porazit. Už před zápasem avizoval, že hned v prvním kole padne tvrdé KO, jen se spletl v tom, kdo ho dostane. Byl to totiž on sám, kdo šel tvrdě k zemi.

Relativně za chvíli však Hilla čeká další zápas, který je vlastně dost překvapivý. Bývalý šampion se totiž na konci června na turnaji UFC 303, kterému vévodí dlouho očekávaný duel Chandler vs McGregor, utká s elitním postojářem Rountreem, což vlastně slibuje sakra zajímavou podívanou. Pro Hilla je to šance si spravit chuť a pro Rountreeho možná vstupenka na vrchol divize, kde by byl už jen krůček od titulové šance.
Hill (12-2, 1 NC) je aktuálně na třetím místě žebříčku polo-těžké váhy. Bývalý držitel titulu, který svůj pás získal díky vítězství v zápase nad Gloverem Teixeirou, minulý rok v červenci svůj titul uvolnil poté, co utrpěl přetrženou achilovku při basketbalovém zápase během International Fight Week 2023. Hill se nakonec rychle zotavil, ale ve snaze získat pás zpět neuspěl a minulou sobotu na UFC 300 tvrdě padl. 

Rountree (13-5, 1 NC) je v žebříčku aktuálně na osmém místě. Po problémech na začátku své kariéry v UFC 34letý Rountree obrátil své štěstí a dosáhl nejlepších výsledků ve svém působení v oktagonu. Rountree vyhrál posledních pět zápasů, přičemž tuto sérii podtrhují bonusové knockouty Anthonyho Smitha, Chrise Daukause a Karla Robersona.

Co to znamená pro Procházku? Nejspíš, že přijde odveta s Pereirou a nebo eliminátor s Ankalaevem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *