Polské KSW se rozloučilo s hvězdným bojovníkem! Šance pro OKTAGON?

KSW OKTAGON

Na turnaji OKTAGON 48, který byl první akcí anglické expanze, jsme měli možnost vidět i zkušeného veterána Scotta Askhama, který navzdory problémům v prvním kole nakonec na domácí půdě Doussise porazil a připsal si tak cennou výhru. Dle vyjádření organizace KSW byl Askham OKTAGONu jen zapůjčen na jeden zápas, ale sám Scott poté projevil zájem o souboj se šampionem Patrikem Kinclem. Dojde na tento souboj v příštím roce? Mohlo by…


„Po dlouhé době jsem po zápase někomu řekl, že to pos*al,“ přiznal promotér Novotný

Patrik Kincl byl totiž v Manchesteru jako trenér bojovníků Pokorného a Bahníka, takže se byl podívat i na páteční tiskové konferenci, kde ho Askham zahlédl a hned mluvil o tom, že si umí představit, že by se s Patrikem někdy v budoucnu utkal. Scott měl ale stále platný kontrakt s organizací KSW, ale otázkou bylo, na jak dlouho.

Organizace KSW dnes vydala prohlášení, ve kterém oznámila, že propouští anglického bojovníka: „KSW potvrzuje propuštění bývalého šampiona střední váhy Scotta Askhama. Děkujeme mu za jeho úžasné výkony a za to, že byl od roku 2018 skvělým ambasadorem KSW, a přejeme mu vše nejlepší v další kapitole jeho již tak neuvěřitelné kariéry!“

Vrátí se tedy Scott Askham (20-6) do organizace OKTAGON MMA? Zřejmě by to byla logická volba, když už se anglický zápasník uvedl vítězstvím a OKTAGON má v příštím roce v plánu minimálně čtyři turnaje v Anglii. Bývalý šampion BAMMA a zápasník UFC by byl jistě oživením pro střední váhu OKTAGONu.    

Uvidíme tedy, jaké novinky se dozvíme, ale je jasné, že je Askham s OKTAGONem v úzkém kontaktu, takže by případná spolupráce mohla být jen formalitou. Na případné oficiální potvrzení nové velké posily si však budeme muset počkat.
 

Co nás čeká?

29.12. Praha – OKTAGON 51

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

Čepo vs Wawrzyniak – o prozatímní titul šampiona střední váhy

Vémola vs Pirát

Surdu vs Paterno 

Škvor vs Zawada

Ryšavý vs Tounkara

Fiala vs Shaaban

Šormová vs Martin 

Penco vs Dourthe

Roušal vs Parker
27.1. Newcastle – OKTAGON 52

Magard vs Cartwright

Palasz vs Austin 

McHugh vs Herczeg 

Menga vs Sahota

Peňáz vs Bonner

Paulus vs Haywood

Yousaf vs ?

 

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dulatov vs Palailogos

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2
23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs ?

Poppek vs ?

Cordero vs ?

Petrášek vs ?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

8.6. Praha – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *