Podvádění na váze a napadání bojovníků! Fanoušci volají po tom, aby byl Rock potrestán

OKTAGON Rock

Německou expanzi, která se nakonec vyvedla nadmíru dobře, organizace OKTAGON MMA v začátcích postavila hlavně na Jungwirthovi, Puetzovi a Eckerlinovi. Toto trio šikovně doplnila zajímavými jmény, atraktivními duely a OKTAGON Výzvou, což se ukázalo jako jasný recept na úspěch a vyprodané haly po celém Německu. Anglickou expanzi pak chtěl OKTAGON stavět hlavně na Wanlissovi a Rockovi, ale ukazuje se, že Shem možná nebude ta nejlepší volba.


 

Jiří Procházka před bitvou s Pereirou upřímně vysvětluje, proč má zase anténu

Shem Rock jistě dobře ví, jak přitáhnout pozornost, ale někdy je to bohužel za hranou. To, že se snaží podvádět na váze, by se asi ještě dalo přejít. Však Daniel Cormier se dodnes chlubí tím, jak se díky chycení ručníku vyhnul dalšímu hubnutí a nakonec díky tomu vlastně získal titul UFC šampiona. Je na rozhodčích, aby Rocka pohlídali, ale pokud mu podvádění umožní, jako se to stalo před soubojem s Malachem na Štvanici, tak je to vlastně jejich chyba. V Manchesteru si však Rocka pohlídali a nakonec z toho tedy bylo vážení na druhý pokus.

Horší však je, když hvězda, na které chce organizace stavět expanzi, napadá ostatní bojovníky a to bohužel opakovaně. Však si stačí vzpomenout, jak bral Rock na Lengála židli. Nebýt na místě více lidí, tak možná došlo ke katastrofě. K té bohužel došlo právě v Manchesteru. Rock totiž včera po vážení relativně nenápadně Pokorného nakopl, ale ukázalo se, že bohužel trefil žebra a Pokorný tak byl nucen ze souboje odstoupit kvůli zranění. Co tedy přijde příště? Fanoušci tak logicky volají po trestu.
 

„Jsem zvědavý, jak se k tomu OKTAGON postaví. Zda s tímto debílkem rozvážou smlouvu nebo si tuto pseudoprůměrnou hvězdičku nechají i přes tohle. Ano, jedna věc je kontroverze, která navazuje na show, která táhne, ale takhle krysa bere na soupeře židle, kope je na vážení a ještě při tom vážení podvádí,“ nabídl názor jeden z fanoušků.

„Okamžité odstoupení od smlouvy jako s Mikuláškem, protože tohle je velice nesportovní chování, které mělo vážnou dohru,“ přidal se i další fanoušek.

Bude tedy hodně zajímavé sledovat, jak se vedení k situaci postaví, protože už teď se mluví o přeplánování duelu na turnaj OKTAGON 51 v O2 Aréně, takže to na velký trest zatím nevypadá.1 komentář na “Podvádění na váze a napadání bojovníků! Fanoušci volají po tom, aby byl Rock potrestán”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *