Podivné sázky? Turnaj Clash of the Stars 7 nabídl bizarní zápasy, ale jeden až moc vybočoval

Clash
O víkendu se konal sedmý galavečer organizace Clash of the Stars, kde nebyla nouze o bizarní zápasy ani momenty. Ovšem vypadá to, že se tomuto turnaji nevyhne kontroverze ohledně podezřelých sázek na zápasy. Který z nich nejvíce vybočoval?


KO pro OKTAGON? Takhle dopadlo srovnání čísel OKTAGON 52 a Clash of the Stars 7

Jak je poslední dobou vidět, tak popularita bizarních zápasů stále narůstá a přesvědčili jsme se o tom i minulý víkend, kdy se  konala další akce organizace Clash of the Stars. Na tomto galavečeru, který byl plný podivných zápasů, byl však jeden, který ze všech vybočoval minimálně tempem a logikou. Mnoho fanoušků totiž poukazovalo na souboj mezi Ondřejem Biharym alias Gappou a Bartolomějem Girgou alias Bertíkem, který se konal podle upravených pravidel sumó. 

Logicky šla většina sázek na Gappu, byl totiž o zhruba 100 kilo těžší a navíc něco málo natrénoval. Bertík se přitomo souboji dozvěděl na poslední chvíli a fanoušci tak měli o vítězi už předem jasno. Jenže, i když šlo u společnosti Tipsport 84 procent sázek na Gappu, tak kurzový favorit byl Bertík, což je samozřejmě proti logice.  

Jde tedy o to, že typicky, když se na něco sazí mnohem více, tak na to samozřejmě klesá kurz. Tady by tedy člověk čekal ten počáteční kurz 1,50 na výhru Gappy, ale on byl nakonec kurzový outsider, i když na něj šla většina sázek. Na Bertíka pak v průběhu galavečeru chodily podivné sázky, čehož si všímali i fanoušci, kteří tak hojně diskutují o férovosti zápasu. 

Nikdo zatím nevznesl oficiální protest proti tomuto souboji, ale otázek vyvolal hodně. Fanoušci se přeli také o férovosti zápasu Jaromír Soukup vs Aleš Bejr, ale u toho se tak nějak předpokládalo, že Bejr „doručí“ nějaké zakázané údery a praktiky a bude diskvalifikován, což se také stalo.  
4 komentáře na “Podivné sázky? Turnaj Clash of the Stars 7 nabídl bizarní zápasy, ale jeden až moc vybočoval”

  1. jsem proto aby tyhle podivné zápasy byly ze strany sázkových kanceláří vyhodnoceny jako vada v případě zápasu Aleše bejra který šel do zápasu stim že bude 100% diskvalifikován už dopředu jako co to má být ? lidí chteji vidět snahu zápasit a ne to takhle prodat ( podvod na lidi )

    1. Proboha kdo svepravnej by vsadil na bejra, nedokazal dododrzet pravidla mma se pstruhem natoz box… Gappa byl podivnej to uznavam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *