Po Kinclovi a Véghovi si Vémola bohužel může škrtnout dalšího možného soupeře

Vémola

V poslední době se ukazuje, že je Karlos Vémola na konci kariéry doslova plný překvapení. Na turnaji OKTAGON 47 nám totiž doručil nevídané KO za 7 sekund, na které navázal výzvou směrem k rivalu Kinclovi, ten se ale na turnaji OKTAGON 51 utká s Vlastem Čepem. V průběhu tohoto roku Vémola také mluvil o velkém zápase s legendou polské scény Michalem Materlou, ale tento souboj tento rok určitě nevyjde.

Peníze, šéfové a emoce? Novotný popisuje jednání s Kinclem a balík, který požadoval

Šampion střední váhy organizace KSW Pawel Pawlak (22-4-1) se totiž utká se zkušeným Michalem Materlou (33-9) při jeho první obhajobě titulu. Zápas se uskuteční 16. prosince v Gliwicích v rámci galavečeru KSW 89. 

Pawel Pawlak – bývalý bojovník UFC a někdejší šampion organizace Babylon – zůstává od roku 2019 neporažen. Je na vlně sedmi vítězství. Pod hlavičkou organizace KSW se objevil v roce 2021 a třemi výhrami – nad Damianem Janikowskim, Cezariuszem Kesikem a Tomem Breesem, si připravil půdu pro souboj o mistrovský pás ve střední váze, který uvolnil Roberto Soldič. V tomto souboji v pátém kole knockautoval Tomasze Romanowského.

 

Michal Materla profesionálně zápasí již dvě desetiletí, pod hlavičkou KSW nastoupil do 29 zápasů, což je pro tuto organizaci rekord. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři a aktuálně se může pochlubit sérií dvou vítězství na KO – nad Kendallem Grovem a s Radoslawem Paczuskim. Předtím však prohrál v souboji legend s těžkotonážníkem Mariuszem Pudzianowskim.

Na galavečeru XTB KSW 89 se představí i bývalý šampion organizace OKTAGON Viktor Pešta, který se střetne s bývalým šampionem polské organizace FEN Szymonem Bajorem (24-10). V hlavním zápase večera se šampion pérové a lehké váhy Salahdine Parnasse pokusí získat třetí titul! V souboji o pás welterové váhy vyzve neporaženého šampiona Adriana Bartosinského.  

Kdo se tedy najde pro Vémolu na prosincový turnaj OKTAGON 51? Kincl, Végh, ani Materla to nebudou…

 

KSW 89 – prozatímní Fight Card:

A. Bartosiński  vs.  S. Parnasse 170 lbs

Paweł Pawlak  vs.  Michał Materla 185 lbs

Andrzej Grzebyk  vs.  Madars Fleminas 170 lbs

Marcin Held  vs.  Raul Tutarauli 155 lbs

Szymon Bajor  vs.  Viktor Pešta 265 lbs


4 komentáře na “Po Kinclovi a Véghovi si Vémola bohužel může škrtnout dalšího možného soupeře”

  1. Tak proč si sakra neřekne o toho blba Krištofiča??? Měl s ním problém,vyhrožoval a najednou ticho po pěšině…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *