Pirát se sice opřel do Peňáze a řekl si o titul, ale v boji ho delší dobu neuvidíme

Nad vrcholem střední váhy organizace OKTAGON MMA visel delší dobu velký otazník, na který už však vedení v podstatě našlo odpověď. Na turnaj OKTAGON 54 je totiž naplánovaný titulový duel šampionů Kincl vs Wawrzyniak, který má dokonce oficiálního náhradníka, kterým je Matěj Peňáz. I kdyby tedy došlo k problému, tak bychom o titulový duel neměli přijít. A co bude s Pirátem, který zpochybňoval Matějův nárok na titul a hlásil se o další šanci? Ten teď bude mít jiné starosti.


 

Snad to nemyslí vážně! Jonas Magard poslal hodně nečekaný vzkaz

„Peňáz říkal, že když vyhraje, tak si chce říct o šanci na titul. Říkal něco v tom smyslu, že já si skrze jednu výhru šanci nezasloužím. Jen bych chtěl podotknout, že Peňáz v OKTAGONu neporazil nikoho z TOP 10. Když se teď podíváme na žebříček TOP 10, tak tam nikoho neporazil. 

V TOP 10 je Raška, kterého jsem uškrtil. Je tam také Zdeněk Polívka, nad kterým jsem zvítězil. Odsouvá mou výhru nad Karlosem, protože to bylo v jiné váze. Víme však, že Karlos byl šampion střední váhy. Donedávna byl jednička střední váhy… Karlose jsem poslal spát. S aktuálním šampionem Kinclem jsem prohrál na body. Kdo to sledoval, tak ví, že jsem poslední kola dominoval. Byl jsem možná i blízko ukončení šampiona. To, kdo si zaslouží titul, je asi jasné, když si odmyslím zápas Kincl vs Wawrzyniak, protože je jasné, že je na místě, aby se titul sjednotil. 
 

Jasná zabetonovaná jednička jsem tam však já. Jednička si zaslouží jít o titul, takže Peňáz, který se vyhýbá těžkým soupeřům a bere si jen soupeře, kteří mu vyhovují, si nezaslouží jít o titul. Je tam Vlasto Čepo, který si na něj brousí zuby. Tomu už několikrát zrušil zápas a vyhýbá se mu. Pokud chce jít o titul, tak ať porazí někoho adekvátního, kdo ho k titulu přiblíží,“ rozpovídal se Pirát pro TA3 a poměrně se tak do Moneyho opřel.

Samuel se však v blízké době do klece nepodívá. Došlo totiž na potvrzení informace, kterou jsme avizovali už na konci minulého roku, což mnozí zpochybnili, ale nyní už víme, že Pirát opravdu míří do další řady reality show Survivor, kde bude s dalšími známými tvářemi a novými hrdiny bojovat o titul přeživšího a zajímavou finanční odměnu.

 

Pokud se bude Pirátovi dařit, tak ho delší dobu zpět v kleci neuvidíme. Samuel se totiž v návaznosti na účast bude muset pořádně dojíst a také vrátit do formy. Na ostrově totiž trénovat určitě nebude a navíc se dá předpokládat, že kvůli nedostatku jídla shodí a přijde o část svalové hmoty, kterou poté bude muset znovu budovat. Vše se však bude odvíjet od toho, jak dlouho se v show udrží.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Austin vs Wójcik

Petrášek vs ?
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs ?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

? Eckerlin vs Brož ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *