Píno Ondruš se zastal Růžičky a uvedl informace na pravou míru

Ondruš

Organizace RFA a IAF nedávno pořádaly neveřejnou tiskovou konferenci, na které se objevili promotéři obou stájí, ale také bojovníci Cverna, Orlov, Mikula a Růžička. Poslední jmenovaný byl v poslední době středem negativní pozornosti a právě v souvislosti s tiskovou konferencí se objevila další zpráva, která však zněla, jako že je hodně přitažená za vlasy a nejspíš lichá.


 

Peníze, šéfové a emoce? Novotný popisuje jednání s Kinclem a balík, který požadoval

„´Růžička měl být totálně vypitý, takže na tiskovku ani původně na daný čas nedorazil. Měl pro něj dokonce jet Patrik Záděra. Na té tiskovce se pak dal okamžitě do pití alkoholu, aby vůbec dokázal sedět a celé to prý vyvrcholilo hozením lahve na Pína Ondruše,´ uvedl v pátek odpoledne člověk, který se ozval na redakční mobil,“ uvedl server PrahaIN.

Mawar rozhodně není žádný svatoušek, ale zpráva zněla hodně nedůvěryhodně. Růžička totiž na tiskové konferenci, která je k dohledání na YouTube, nepůsobí tak, že by byl pod vlivem alkoholu a stejně tak o konfliktu není na videu ani zmínku.

„Večer jsme se spojili s mužem, který je na bojové scéně známý, ale ani on nechtěl uvést své jméno. ´Víte co, já o tom taky slyšel. Že měl Růžička jít do obchodu Louis Vuitton, koupit si tašku a zbytek peněz rozfofrovat v kasinu. Problém prý nastal poté, co tu drahou kabelu ztratil, tak se měl opít a pak být na tiskovce agresivní, to se normálně říká v gymu,´ uvedl druhý člověk obeznámený s prostředím české MMA scény,“ pokračoval zmíněný server.

    

Růžička samozřejmě zprávu pohotově popřel

„Hahaha, vy ubožáci, co si ještě vymyslíte? Petře Ondruši, pověz sám, hodil jsem po toho flašku a byl tam opilý?“ reagoval Růžička, který se včera na stories pochlubil videem s několika policejními vozy. „Pro představu, neudělal jsem vůbec nic. Zavolali na mě 4 policejní auta. Mrdám vás závistivý konfidenti. Samozřejmě mě nechali být, protože to byla další vymyšlená fraška.“

Vyjádření nabídl i promotér Ondruš, který potvrdil Růžičkovu verzi, „Nic z toho, na co jste se ptali, není pravdou. Mawar dorazil do OneClubu ještě o něco dříve, než měl a choval se zcela standardně. Vystupoval sebevědomě, ale s pokorou k soupeři. K žádnému incidentu nedošlo. Po natáčení odjel a náš tým pokračoval v natáčení dalšího rozhovoru.“

   

Je až neuvěřitelné, co dokáží někteří lidé, kteří se tiskové konference vůbec neúčastnili, ve svých představách vymyslet a následně tyto bludy anonymně zprostředkovat veřejnosti skrze média. Ať už Růžička udělal, či neudělal cokoliv, my víme, že zápasení je to, co umí nejlépe a sebrání mu této přednosti by mohlo mít v jeho životě fatální následky. Chceme mu dát šanci ukázat, že je nadaným sportovcem, který je schopen se ze svých chyb poučit.“

V tomto případě šlo tedy opravdu o naprosto zbytečnou kachnu, což však bylo poměrně zřetelné už z původních informací, které nepůsobily vůbec věrohodně.

Úvodní foto via Czechfighters / RFA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *