Pimbletta bych porazil i bez kempu! Bývalý šampion chce souboj s Paddym

Paddy Pimblett si připsal páté vítězství v řadě pod hlavičkou UFC, když minulý víkend v Las Vegas v rámci galavečeru UFC 296 porazil bývalého prozatímního šampiona lehké váhy Tonyho Fergusona. Byť Fergusona porazil dominantním způsobem na body, tak jeden z bývalých šampionů UFC nebyl jeho výkonem ohromen.


„A to byla osudová chyba,“ přiznává šampion Patrik Kincl o novém počinu

Bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos rozhodně nebyl výkonem anglického bojovníka ohromen. „Pimblett je hrozný,“ napsal Brazilec na Twitteru. „Toho kluka bych porazil i bez přípravného kempu.“ Tyto poznámky na sociálních sítích se samozřejmě Paddymu nelíbily. 

„Je to další legenda, bývalý šampion, stejně jako Tony,“ řekl Pimblett na pozápasové tiskové konferenci. „RDA je velmi dobrý. Proč mě tedy do pr*ele zmiňuje? Hloupý bastard. Soustřeď se na to, s kým máš bojovat. Ale jo, každý se o mně zmíní, že jo? A to jenom kvůli tomu, že mám tolik fanoušků. Tak to je, ale jak říkám, RDA bych respektoval. Je to bývalý šampion, jedna z budoucích legend tohoto sportu. Ale je další, kdo už trochu stárne. A pokud bude chtít, abych ho vyřídil, udělám to.“
Devětatřicetiletý Dos Anjos musí nejprve na turnaji UFC 299, který se koná 9. března v Miami, zvítězit  nad „Gamerem“ Mateuszem Gamrotem, což je jeho návrat do lehké váhy poté, co loni v srpnu na turnaji UFC Vegas 78 neuspěl proti Vicente Luquemu. Ve welterové váze nastupoval RDA od roku 2017, ale minulý rok si opět odskočil do lehké váhy. 

Organizace UFC zatím neaktualizovala žebříček lehké váhy, ale Pimblett by měl po vítězství nad Fergusonem nakouknout do TOP 15 a mohl by se střetnout s dalším velkým jménem. Momentálně má v UFC pět vítězství v řadě a bude zajímavé sledovat, koho Pimblett dostane ve svém šestém utkání.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *