Pimblett posměšně reaguje na Fergusonův pekelný trénink se světoznámým tvrďákem

Pimblett

Poslední UFC číslované akci roku 2023 v prosinci na turnaji UFC 296 vévodí titulový duel Len Edwards vs Colby Covington, ale do akce jde i veterán Tony Ferguson, který má aktuálně na svém kontě děsivých 6 proher v řadě s tím, že ve třech posledních zápasech byl dokonce ukončen. Dá se tedy říct, že El Cucuy bojuje o udržení v lize mistrů. Nebude to však mít vůbec snadné, protože má proti sobě hvězdičku Pimbletta, na kterého se připravuje s ještě větším psychopatem, než je on sám. Co na to říká Paddy?


 

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

Tony Ferguson totiž v rámci přípravy spojil síly s doslova železným mužem Davidem Gogginsem, který je známý tím, že neuvěřitelně posouvá hranice lidského těla a který se opravdu řídí heslem, že když už nemůžeš, tak prostě přidej. Goggins dříve působil jako voják, ale poté se vrhl na běh, cyklistiku, triatlon a ultra-maratony. Z jeho výkonů zůstává běžnému člověku rozum stát. 

 

A právě s tímto nezdolným borcem nyní trénuje Tony Ferguson, který se pochlubil, že to vůbec není procházka růžovou zahradou, ale že bojovník, který je známý svou výdrží, dostává sakra zabrat. „Máme za sebou první den pekla. Přes 3 hodiny náročného kardia, 600 kliků, tuna cviků na prsa a hrudník, schody, air bike, veslování a takhle pořád dokola. Tony do toho dává všechno!“ pochlubil se Goggins tréninkem, který by běžného člověka poslal na týden do postele nebo nemocnice.

     

Podle Pimbletta jde o stupidní nápad

„Podle mě je to celé bizarní a naprosto debilní. Pokud Tony nikdy neměl s něčím problém, tak to byla hlava, však si vzpomeňte na tem armbar od Oliveiry, který neodklepal, a poté kardio. Nikdy neměl problém s výdrží a naopak všechny ostatní unavil a utopil je ve svém tempu. Nechápu tedy, proč teď tolik dře na kardiu. Podle mě prostě cítí, že už to není takové, jako to bylo před lety. Snaží se zocelit, aby si srovnal hlavu.

Ví, že prohrává a myslí si, že dokáže něco změnit. Pravda je však taková, že prostě stárne. Už není tak atletický ani rychlý. Ten výprask od Gaethjeho ho prostě změnil. K tomu přidejte to tvrdé KO s Chandlerem a je jasné, že se mu něco v hlavě pokazilo. Už to není ten Tony, jakého jsme znali z minulosti,“ reagoval Paddy Pimblett, který má za to, že Tony Ferguson už je jen stínem toho borce, který dříve děsil divizi, což je vlastně bohužel pravda.

    

UFC 296: Startovka

Leon Edwards (c) vs. Colby Covington
Alexandre Pantoja (c) vs. Brandon Royval
Tony Ferguson vs. Paddy Pimblett
Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson
 Vicente Luque vs. Ian Machado Garry
 Josh Emmett vs. Giga Chikadze
Alonzo Menifield vs. Dustin Jacoby
Martin Buday vs. Shamil Gaziev
 Irene Aldana vs. Karol Rosa
 Randy Brown vs. Muslim Salikhov
 Tagir Ulanbekov vs. Cody Durden
Casey O’Neill vs. Ariane Lipski
Cody Garbrandt vs. Brian Kelleher 


2 komentáře na “Pimblett posměšně reaguje na Fergusonův pekelný trénink se světoznámým tvrďákem”

  1. nemam rad paddyho, ale v tomto pripade s nim suhlasim. ten vyprask od gejciho ho zlomil a k tomu starne. To asi nezmeni. Mal skoncit ked bol na vrchole

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *