Pereira mu nic neudělal? Hill reaguje na kritiku, že jde krátce po KO do další bitvy

Hill
Od souboje Pereira vs Hill, který vévodil jubilejnímu turnaji UFC 300, se čekalo leccos, ale asi ne to, že Poatan jasně zvítězí hned na začátku prvního kola poté, co se prostě rozhodne, že Hilla ukončí. Stačila totiž jedna přesně mířená levá a byl konec. Hill se však z prohry velice rychle oklepal a překvapivě si domluvil další zápas, což někteří fanoušci kritizují a mluví o unáhleném rozhodnutí, na což má však Jamahal jasnou odpověď.


Organizace OKTAGON MMA se nečekaně loučí se známým bojovníkem ze špičky divize

„Už jsem zase zpátky v gymu a navíc mám podepsaný další zápas. Pereira si to se mnou rozhodně dá znovu a mohu slíbit, že ho pošlu spát,“ poslal Hill sebevědomý vzkaz. Tvrdé KO se totiž na jeho sebevědomí evidentně nijak negativně nepodepsalo a Jamahal stále věří, že by mohl Pereiru porazit. Už před zápasem avizoval, že hned v prvním kole padne tvrdé KO, jen se spletl v tom, kdo ho dostane. Byl to totiž on sám, kdo šel tvrdě k zemi.

Relativně za chvíli však Hilla čeká další zápas, který je vlastně dost překvapivý. Bývalý šampion se totiž na konci června na turnaji UFC 303, kterému vévodí dlouho očekávaný duel Chandler vs McGregor, utká s elitním postojářem Rountreem, což mnozí fanoušci kritizují jako unáhlené rozhodnutí.
„Pereira mi nijak neublížil,“ řekl Hill. „Prostě jsme jen spadl na zem. Všechno si pamatuji. Pamatuji si, jak jsem se podíval nahoru a viděl jeho nohy. Vzpomínám si, jak přišel ke mně a já se snažil blokovat. Podařilo se mu však zasadit několik úderů a trochu mi rozhodit rovnováhu. Po celou dobu jsem však byl při smyslech a vnímal jsem.

Tak to prostě je. Nyní jdeme dál. Mám před sebou výzvu v podobě Khalila Rountreeho. Ten to pořádně pocítí. Dám mu sežrat všechnu frustraci, kterou jsem v sobě teď nahromadil. Použiju to jako palivo, z čehož nebude mít radost. Chci však znovu zápasit a chci znovu Alexe, takže budu muset Khalila tvrdě vyřídit.“

Uvidíme tedy, jak si Hill v souboji s nebezpečným Rountreem povede. Případná prohra by totiž znamenala nepříjemný propad v žebříčku, takže by se šance na odvetu značně vzdálila.
1 komentář na “Pereira mu nic neudělal? Hill reaguje na kritiku, že jde krátce po KO do další bitvy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *