Pavol Neruda odhaluje, proč byl Vašek Mikulášek propuštěn z OKTAGONu

Mikulášek Neruda

Vašek Mikulášek byl vždycky hodně kontroverzní osobnost, ale v poslední době se mu to přeci jen dost nasčítalo. Na Štvanici velice rychle prohrál s Magnorem a následně ukončil kariéru. Důchod však trval jen pár dní, protože následně kývl na hlavní zápas turnaje FABRIQ 3, který pro něj měl být vykoupením, ale nakonec přinesl jen další kontroverzi, když Vašek ve třetím kole souboj zbytečně vzdal. Už tehdy se mluvilo o tom, že Mikulášek možná není bojovník OKTAGON formátu, ale až tento týden přišlo finální rozhodnutí, na které měl vliv i poslední incident.


 

Asi to dává smysl! Bývalý šampion Israel Adesanya se loučí s MMA světem

„Bylo tam víc věcí, které se neslučovaly s hodnotami naší organizace. Navíc byly tak závažné, že jsme se rozhodli mu ukončit a přerušit kontrakt. Na posledním turnaji navíc došlo k napadení trenéra. Musíme si být vědomi, že tu jsou nějaké hranice toho, jak se bojovník může chovat a reprezentovat naši organizaci,“ potvrdil Pavol Neruda pro Sport.cz, že Mikuláškovi opravdu srazil vaz poslední konflikt na turnaji OKTAGON 47, který už byl poslední kapkou. Vedení zkrátka muselo reagovat a učinit velké rozhodnutí.

Promotér Novotný se přitom nedávno nechal slyšet, že je sice Mikulášek problémový, ale že byl organizaci vždy loajální, což se musí zohlednit. Také mluvil o tom, že sice Vašek dělal přešlapy, ale ještě neudělal žádný takový, po kterém by muselo vedení změnit názor. No, to se nakonec změnilo, protože se kontroverze nastřádala a vedení muselo zkrátka jednat a učinit jasný krok.

Mikulášek se v OKTAGONu poprvé objevil v březnu 2019, kdy porazil rivala Rašku, čímž odstartoval svou hvězdou kariéru, která ho hned po dalších dvou zápasech přivedla až k duelu s Vémolou, který však skončil v prvním kole. Následně přišly další prohry i kontroverze, které Vašek dokázal rozbít výhrami nad Bartoňkem a Viszlayem. Nyní si však musí najít novou cestu.
      

Mikulášek do Clashe?

„S Vaškem jsem byl v kontaktu už nějakou tu dobu zpátky, teď jsem s ním ale dlouho nemluvil. Nemůžu proto říct, jestli bychom o něj zájem měli či ne. Neznám jeho názor, co plánuje ani jaké má představy o naší případné spolupráci. Je možné, že s ním o tom mluvit budu, v tuhle chvíli se tím ovšem nezabývám,“ prozradil Le Sy pro Kaocko.cz.

Mikulášek by se samozřejmě do Clash svým chováním skvěle hodil, protože by se postaral o nejedno drama, „Jestli by byl pro nás Vašek dál zajímavý? Odpovím, že asi ano, že by pro nás zajímavý byl. Něco už dokázal, má nějaké jméno a lidi ho velmi dobře znají. Samozřejmě vnímám, že kromě dlouhé řady fanoušků je tu i spousta těch, co ho tolik nemusí, ale to už k tomu patří.“
     

Facka, která ho stála místo v OKTAGONu, by samozřejmě nebyla překážkou, protože v Clash je laťka posunutá úplně někam jinam, „Že dal facku Müllerovi a ten z toho spadl na zadek? Hezký, no… Určitě se to ale ani neblíží tomu, co jsme viděli u jiných.“

Uvidíme tedy, jak se to s Mikuláškem dále vyvine. Dá se totiž předpokládat, že o slovo se přihlásí i další bizarní organizace RedFace, která aktuálně pracuje na své druhé akci, na které by se měl představit i Íránský Hulk a další více či méně kontroverzní tváře.

Kam Mikulášek podle vás zamíří?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *