Paige VanZant odhodila vršek a dala nahlédnout do zákulisí

VanZant

Ještě v roce 2016 se o VanZant mluvilo jako o další velké MMA naději, což Paige dokázala v souboji s Rawlings, kterou ukončila krásným switch kickem. Pak však přišla zranění a také prohry, což nakonec vedlo k tomu, že VanZant v UFC skončila a místo toho se vrhla na box bez rukavic a hlavně pikantní platformy, které jí dnes vydělávají obrovské množství peněz. Není tedy divu, že se jim tak intenzivně věnuje.


 

Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?

„Nové fotky a videa už brzy. Máte se na co těšit. Tohle bylo doslova úžasné focení a natáčení. Díky všem za skvělou práci,“ láká VanZant na svém IG profilu, kam umístila video ze zákulisí a dala tak fanouškům nahlédnout pod pokličku, aby měli představu o tom, jak vlastně její pikantní obsah vzniká.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Uskova Anna | Make up artist Miami – Boca 🇺🇸 (@u_queen_official)

 

Co se týče zápasové kariéry, tak nad tou zatím visí velký otazník. Paige má údajně ve smlouvě s BKFC ještě jeden zápas, ale zatím se neobjevily žádné informace o tom, kdy by na něj mělo dojít. Dle sociálních sítí to navíc vypadá tak, že se VanZant zaměřuje hlavně na soukromé profily a trénink bojových sportů tak šel stranou. V souvislosti s tím Paige viditelně přibrala, což však přiznala s tím, že už nehodlá tajit své pravé já.
  

„Milí hateři, podělala jsem to! Byla jsem opravdu hodně dobrá v tom, že jsem na sociálních sítích předváděla jen své nejlepší já. Dala jsem si opravdu záležet na tom, abyste viděli jen mojí nejhezčí a nejlepší stránku. Bohužel jsem však dlouhodobě selhávala v tom, že jsem neukazovala své pravé já, které jsme dusila v sobě a skrývala ho. To však nyní neplatí. Pravdou je, že jsem opravdu hodně přibrala – bude to více než 20 liber (kolem 10 Kg), ale získala jsem díky tomu sílu, svaly a hlavně kurevské štěstí.

Na svém kanálu na YouTube vidím spoustu komentářů o tom, jak vypadám těhotná, obézní, tlustá jako hovno a jak se prý brzy ani nevejdu do dveří. V takových chvílích je třeba si pamatovat jednu věc, že šťastní lidé nejsou hateři a že hateři nejsou šťastní. Takže vy všichni hateři klidně dál pokračujte v komentářích, protože tím jenom rozšiřujete mou platformu.
  

Já naopak slibuji, že od dnešního dne budu ukazovat své skutečné já. Už navždy. To tlusté já, zlomené já, hubené já, ale tu nejšťastnější zasranou verzi mě samotné. Sociální média nikdy nebudou skutečná, ale já se budu snažit být lepší. Každopádně se podívejte na můj kanál na YouTube, protože chci i nadále vydělávat na nejlepších haterech na světě. Vaše tlustá PvZ,“ odhalila nedávno Paige VanZant svou novou stránku.
 

VanZant si skrze soukromé profily přijde na velké peníze

Moderátor Only Stans Glenny Balls se VanZant zeptal na příjmy ze zápasů v bojových sportech vs. OnlyFans. Paige prozradila, že na OnlyFans je úspěšná a to takovým způsobem, že se jí zde daří více než v bojových sportech. S jistotou lze říci, že tento krok navždy změnil VanZant život.

„Měla jsem opravdu štěstí, že moje kariéra i mimo UFC a mimo zápasy byla docela úspěšná,“ řekla VanZant. „Pracovala jsem docela tvrdě v jiných odvětvích a snažila se přejít k více mainstreamovým osobnostem. Ale ano, OnlyFans je určitě mým největším zdrojem příjmů.“
„Řekla bych, že jsem za 24 hodin na OnlyFans vydělala víc peněz než za celou svou zápasnickou kariéru dohromady. A proto je to pro mě jako pro člověka těžké… Víte, byla jsem nervózní z toho stigmatu, ale teď je těžké odejít. Mám pocit, že když jste jeden z těch lidí, kteří se narodili chudí, vyrostli v chudobě a pak se stali bohatými, tak se skoro pořád cítíte chudí. Takže vždycky chcete dál tvrdě pracovat a já mám to štěstí, že jsem v pozici, kdy jsem mohla pomáhat své rodině. Já a můj manžel pomáháme naší rodině a děláme všechno pro to, abychom se všichni dostali nahoru. Takže to ospravedlňuje, že dělám exkluzivní obsah, když vím, že se mohu postarat o všechny kolem sebe.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *