Padla i facka! Paulo Costa vypráví, jak to bylo se šílenou potyčkou s fanoušky

Součástí proběhnuvšího turnaje UFC 294 měl být i souboj Costa vs Chimaev, který sliboval skvělou podívanou. Bohužel jsme ho však nedostali, protože měl Brazilec velké problémy s loktem, kvůli kterým musel odstoupit, respektive mu bylo doktory zakázáno bojovat. Costa však i přesto vyrazil na turnaj, kde nebyl úplně vítán. Jeden z fanoušků se po něm dokonce divoce vrhl, ale UFC dokázalo situaci rychle vyřešit. Co k celé situaci řekl „napadený“ Paulo Costa?


Míša Dostálová propálila Žralokův nečekaný vztah v Clash of the Stars

Když Paulo Costa v sobotu dorazil do Etihad Areny, přivítal ho hlasitý sbor bučících fanoušků a netrvalo dlouho a nevraživost přerostla v potyčku, kterou musela rozehnat ochranka UFC. V pondělním rozhovoru v podcastu The MMA Hour Costa vysvětlil, jak přesně došlo k tomu, že se málem popral hned s několika fanoušky.

„Nevím přesně, co tam ti kluci dělali, ale když jsem se dostal do arény, byl jsem na chodbě a fotil se s fanoušky,“ řekl Costa. „Šel jsem pak na své místo, ale zavolal na mě nějaký kluk a když jsem k němu přišel, ukázal mi prostředníček do obličeje. Tak jsem se na něj podíval a ochranka mi říká: ‚No tak, Paulo. Blíží se další zápas. Musíme vyklidit chodbu na před dalším zápasem.´ Tak jsem se na něj jen podíval a vysmál se mu do obličeje.“
„Poté jsem šel stejnou chodbu, abych si odskočil na toaletu a podíval se po tom klukovi. Uviděl jsem ho, ale už neseděl v první řadě, ale ve třetí, takže mě to ještě víc rozzuřilo, protože on šel do první řady jen proto, aby mi ukázal prostředníček. Taková neúcta. Tak jsem si říkal, že toho chlapa musím ukáznit.

Podíval se na mě a pak šel přímo ke mně. Ale bylo jich tam více, taková čečenská banda, myslím tři nebo čtyři, nevím. Když se ke mně začal přibližovat, někdo ho zadržel. Pak jsem ho chytil já a když jsem ho chytil, další chlap se mě snažil praštit. Ochranka mě odtáhla pryč a pak ten samý chlap, kterého jsem se snažil vytáhnout, na mě skočil! Nevím, co měl v úmyslu, ale byl to špatný nápad, protože jakmile skočil, dopadl na ochranku a hlavu měl přímo přede mnou a i se svou zraněnou rukou jsem mu stihl dát facku.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *