Outsider Matavao prozrazuje, proč kývl na souboj s „neznámým“ Vémolou

Matavao Vémola

Proč vlastně na souboj s Vémolou, do kterého vstupuje jako jeden z největších outsiderů v historii organizace, Matavao kývl?

Tak to bohužel leccos vysvětluje! Proč Matavao znovu nesplnil váhu?

Když jsem na to jméno narazil, tak jsem upřímně nevěděl, kdo to je. Když jsem si ho ovšem vyhledal, tak už mi byl docela povědomý. MMA/UFC totiž sleduji odjakživa. Když už mi byl nabídnut, tak jsem v tom viděl příležitost, které jsem využil. Všechno, co mi přijde do cesty, je příležitost být lepší a posunout se v žebříčku. Dostat se do kondice a formy. Mít vítězství nad Karlosem Vémolou, to pro mě bude velký krok.

Bude to skvělá příležitost, protože moc dobře vím, že ten zápas můžu vyhrát. V Česku je to sice velká hvězda, ale to pro mě nic neznamená. Nezáleží na tom, kdo stojí přede mnou. Je to jen další člověk,“ rozpovídal se Matavao v rozhovoru s Dylanem Bowkerem.

Zdá se tedy, že Matavao před tím, než mu byl souboj nabídnut, vlastně ani nevěděl, kdo to Karlos Vémola je a jak významnou postavou domácí scény je. Nyní to však ví a právě v tom vidí šanci pro sebe. V případě výhry by totiž jeho popularita vystřelila do nebes.

Dle kurzů však v podstatě žádnou šanci na výhru nemá. Aktuálně je na něj kurz 9,93 s tím, že původně byl dokonce 11. Všichni však dobře víme, jak nevyzpytatelné MMA je, takže by se rozhodně nikdo nemohl divit, kdyby došlo na překvapení. Je to však hodně nepravděpodobné.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Bolcner

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *