Organizace RedFace se omlouvá, hlásí změny a má prosbu na fanoušky

RedFace

Organizace RedFace nám na začátku prosince nabídnout svou třetí akci, ale na tu nakonec nedošlo. Hlavní hvězda, kterou měl být Íránský Hulk, totiž znovu nedorazila a k tomu se objevila další zranění a problémy, takže se vedení rozhodlo akci odložit na neurčito. Mnozí měli za to, že organizace skončí a už o ní nikdy neuslyšíme, ale zdá se, že se vedení nehodlá jen tak vzdát.


Tohle nevyšlo! Vašek Mikulášek se naštval a mrsknul po prsatici Evě dort

„V celé organizaci proběhnou velké změny. Úplně nový tým, který se to pokusí dělat jak nejlépe to půjde a bude vytvářet co nejlepší možnou show pro fanoušky. Omlouváme se všem, které jsme zklamali. Nechceme si už dělat žádné nepřátelé a byli bychom moc rádi, kdybyste nám dali poslední šanci. Sledujte nás a po Novém roce vám představíme zbrusu nový RedFace. Díky moc za jakoukoliv podporu, pokusíme se vás znovu nezklamat,“ zní na IG profilu RedFace.

Konec se tedy zatím nekoná, ale je jasné, že má organizace tak moc pošramocenou pověst, že bude velice těžké se z krize vymanit a najít nové fanoušky. Hodně bude záležet na tom, jak velké změny proběhnou. Například poslední tisková konference byla definicí tragédie a zmaru, což je něco, na čem se musí zapracovat. Uvidíme tedy, co začátek nového roku přinese a jak bude „nové“ RedFace vypadat a fungovat.
   

Hulk organizaci obral o pořádný balík peněz

„Je to obyčejný zmetek. Už jsme se kvůli němu obrátili na íránskou policii. Od začátku nás podváděl. Byli jsme za ním v Teheránu, zařídili jsme mu úplně všechno. Konzulát mu řekl, že tam svůj pas má nějaký čas nechat, oni si ho však hned po našem odletu vyžádali zas zpátky. Jak říkám, je to prostě zmetek. Hlavně že zálohy si bral pořád dál. Stál nás 17 tisíc dolarů, a přitom nás jen tahal za nos. Každopádně se teď obracíme na íránskou policii. Normálně nás okradl,“ nechal se slyšet promotér Petr Diviš pro Kaocko.cz.

A kolik, že je 17 000 dolarů v přepočtu na koruny? Téměř 400 000 korun, což už je pořádný balík za to, že Hulk v podstatě jen natočil několik stories a poslal velkohubé vzkazy, které však evidentně neměl v plánu splnit.
  

Hulk v tom má jasno

„Původně jsem si myslel, že je chyba jen u RedFace, ale následně mi začalo chodit moc zpráv od lidí, které jsem v životě neviděl. Psali mi, jak si mě po příletu do Prahy najdou a že jsem čuně a donutí mě chrochtat. Nevypadalo to vůbec dobře, neznají mě, jeden na jednoho by si na mě netroufli, chodí jen v houfu,“ postěžoval si Hulk pro topfight.

„…Já neoznámil, že odstupuji. Byl jsem varován lidmi kolem mě, že jsou Češi zlí. Máma v tomhle měla pravdu, hodně lidí od vás mi psalo a nikdo nechtěl Hulka. Já žádné hry nehraju, nenechám se provokovat.“
   

Do zápasu sice nenastoupí, ale zálohy si Hulk vzal, „Nějaké zálohy jsem přijal, ale šlo o povinné náklady, jako jsou suplementy a nějaké medikamenty, abych urychlil léčbu z covidu. Nejsem si vědom, že by smlouva říkala něco o vrácení zálohy. Já svou část dohody splnil, ty peníze šly jen do pochopitelných a logických výdajů, abych mohl být fit.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *