Organizace RedFace je sra*ka? Promotér vrací úder Novotnému

RedFace Novotný

Organizace RedFace, která v září plánuje druhou akci, v poslední době výrazně posiluje a hlásí jedno nové jméno za druhým. Nejvíce z nich samozřejmě vystupuje Íránský Hulk, který se v září přijede podívat na turnaj a následně by měl jít i do boje. Navíc se mluvilo i o možné spolupráci s velkou OKTAGON hvězdou Borárosem, na což má promotér Novotný jasný názor.

Paige VanZant, která viditelně přibrala, čelí kritice a posměškům ze strany fanoušků

„Co se týče Gábora Borárose, tak ten oslovil nás, protože viděl, že se Dan Vinni zranil a že tedy Patrik Jevický nemá soupeře,“ prozradil promotér organizace RedFace minulý týden pro MMA Shorties na dotaz, jak reálné je, že by se Gábor v organizaci RedFace objevil? Na IG profilu RedFace totiž vyskočilo hlasování, zda by měli fanoušci o podobné jméno zájem. „Dan Vinni má za sebou lehkou operaci kolene, takže 9.9. nemůže nastoupit a bude až 18.11. na dalším galavečeru RedFace 3. 

Co se týče rozhodnutí, tak jsme si dali nějaký čas na rozmyšlenou. Chceme vidět, jak se k tomu vyjádří naši sledující. V tuto chvíli hlasovalo asi 4 tisíce lidí. Lidé se mohou podívat sami, ale zatím je to vyrovnané. Faktorů při rozhodování bude asi více. Nechme se tedy překvapit.“

Ondřej Novotný má ve věci jasno

„Co říkám na to, že se Gábor nabídl organizaci RedFace?“ dostal Ondřej Novotný ve svém vysílání dotaz ohledně vítěze první řady reality show OKTAGON Výzva. „Nemyslím si, že by to bylo takhle. Samozřejmě jsem na to velmi háklivý. Řekl jsem, že je to v pohodě, ale že v tu chvíli už k sobě nic necítíme. Jsou věci, které se nedají překročit. Gábor je dospělý, můj názor zná a nyní je to jen na něm. Rozhodně však není moje informace, že by Gábor napsal do téhle sračky.“
 

RedFace promotér vrací úder

„Slyšel jsem, že se Ondřej Novotný právě vrátil z Egypta a chápu, že jeho první slovo bylo sračka. Dokážu mu to odpustit, že použil takové slovo. Co se týče Gábora, tak se nám ozval po několikáté. Teď zjistil, že Jevický nemá soupeře, protože ten musel podstoupit menší operaci kolene. Udělali jsme anketu, jestli naši fanoušci chtějí Gábora v RedFace, ale je to 50 na 50. Hlasovalo přes 5 tisíc lidí. Řekli jsme mu ale, aby si udělal u Novotného výjimku a půjdeme do toho,“ reagoval promotér Petr Diviš pro Extra a znovu zopakoval, že s možností spolupráce přišel právě Gábor Boráros.

Ten nyní stojí před velkým rozhodnutím. V RedFace by mohl jistě zápasit za zajímavou odměnu, ale zavřel by si tím dveře v OKTAGONu, kde však nyní skrze suspendaci stejně nemůže zápasit. Jakou cestou se tedy vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva vydá? To se asi brzy dozvíme.


1 komentář na “Organizace RedFace je sra*ka? Promotér vrací úder Novotnému”

  1. Pingback: Dar vs prokletí?! Řešený Tadeáš Růžička překvapivě posílá děkovný vzkaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *