Opuštěný Gábor Boráros reaguje na kritiku a přiznává hodně těžké období

Boráros

V návaznosti na to, že se s RFA spojil jako moderátor turnajů a podcastů, se samozřejmě tak nějak čekalo, že se Gábor Boráros se slovenskou organizací spojí i zápasově. To naznačoval i promotér Boris Marhanský, který byl kolem celé věci hodně tajemný, protože vítězi první OKTAGON Výzvy v této době dobíhá smlouva se žlutočernou organizací. K překvapení všech však Gábor zatím nemíří do RFA, ale do ruské organizace ACA, kde aktuálně působí například i Tomáš Deák, kterého čeká pyramida o tučnou odměnu. Spojení s ruskou organizací, kterou vlastní diktátor Kadyrov, samozřejmě není všem po chuti, takže se objevuje silná kritika, na kterou Boráros reagoval.


Patrik Kincl nabízí dva hodně silné důvody, proč skončil s Clash of the Stars

„Nemám žádné sponzory, nikdo mi nepomůže. Jsem úplně sám, nikdo mě momentálně finančně nepodporuje. OKTAGON mi něco posílal, ale nestačilo to na pokrytí mých výdajů. Bude to pro mě těžká příprava, jsem na všechno úplně sám a nebude to jednoduché. Nicméně jako nikdy v životě se nevzdávám a jdu bojovat.

Je mi jedno, co o mně lidé říkají, kdo má o mně špatné a kdo dobré mínění. Naprosto zbytečně píšou zlé věci. Chtějí mi dělat zle. Ale vím, že ne všichni jsou špatní a přesně vím, jak to funguje. Pokud je někdo opravdový fanoušek, bude se mnou, i když se nedaří.
 

Člověk se nikdy nesmí vzdát, musí vytrvat a i když půjde do tuhého a bude to těžké, tak budu bojovat. Své problémy si musím vyřešit sám, stejně jako jsem to dělal předtím,“ cituje Borárose MMA Fanatik.

Gábor tedy prozradil hned celou řadu zajímavých informací. Evidentně jej v poslední době opustila celá řada sponzorů, na které si dříve nemohl stěžovat. Navíc evidentně dostával od OKTAGONu nějaký příspěvek, i když nezápasil, což jen dokazuje, že Gábor byl a stále je pro organizaci hodně speciální. Cesty se však nakonec přeci jen rozchází a Borárose čeká těžká cestou ruskou ACA, kde už narazili i kvalitnější borci, kteří navíc nebyli v takové krizi, jako je nyní Gábor.
Gábor za novou smlouvu čelí ostré kritice

Zajímavostí je, že se Gábor pochlubil chybným kontraktem. Na smlouvě totiž bylo uvedeno jméno Gabor Borasos. „Ano, vím, že nenapsali správné jméno, nemusíte mí to psát tisíckrát,“ doplnil Boráros do popisku příspěvku, aby se vyhnul dalším zprávám.

Angažmá v ruské organizace je samozřejmě stále hodně kontroverzní téma, takže množí fanoušci nešetřili ostrou kritikou. „Tam je oficiálně povolené prodávat zápasy, nebo jak?“ píše například jeden z komentujících s odkazem na kauzu, která se kolem Gábora v poslední době řešila. „Čečenci tě rozbijí na sra*ky,“ přidal se další fanoušek, který naráží na to, že Borárose v ruské organizaci čeká opravdu hodně silná konkurence. „Jdeš tam jako dárce krve,“ přitakává další komentář.

„Tak tohle je dno,“ nebo „Hnůj,“ zaznívá na profilu známého bojovníka, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno. Dá se však očekávat, že po delší pauze se bude chtít Gábor dostat do akce co nejdříve.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *