Ondřej Novotný reaguje na spekulace, že se Kaik Brito vydá jiným směrem

Bývalý OKTAGON šampion Kaik Brito letos zamířil do projektu Dana White´s Cotender Series, aby zde bojoval o UFC smlouvu. Místo vysněného kontraktu si však připsal hořkou prohru. Všeobecně se tedy počítalo s tím, že se Brito vrátí do OKTAGONu, byť už nebude šampionem, ale možná to není úplně 100% jisté, protože sám Kaik nedávno naznačil, že by jeho další zápas nemusel být právě v OKTAGONu. Spolumajitel organizace Ondřej Novotný byl hostem podcastu kanálu Polish Fightes Info, kde se na toto téma vyjádřil.


Bad Boy míří do UFC! Liga mistrů získala posilu s neuvěřitelnou bilancí

Sám Brito nedávno naznačoval, že jeho návrat do OKTAGONu není úplně 100%, jak se zdálo. „Kaiku, mistře, není čas na novou kapitolu? Co takhle debut v organizaci KSW?“ ptal se Brita jeden z fanoušků a navrhoval, že by mohl zamířit do polské KSW. „Jdeme na to,“ reagoval Kaik Brito stručně a jasně.

Polský novinář Bartek Olesz z YouTube kanálu Polish Fighters Info tedy vyzpovídal promotéra a spolumajitele tuzemské organizace OKTAGON MMA Ondřeje Novotného, který mimo jiné odpověděl na otázku, jaká je aktuální situace mezi organizací OKTAGON MMA a bývalým šampionem welterové váhy Kaikem Britem. 
„Nemyslím si, že to oznámil a ani jsem to neviděl. Zrovna včera jsme spolu mluvili, takže nevím, že by šel někam jinam. Pokud by to však takhle bylo, tak je to v pořádku. Mám za to, že už není naším zápasníkem, protože mu vypršela smlouva. Nekontroloval jsem to, protože když dostanu nějaký slib od zápasníků, tak u té dohody zůstávám. Shodli jsme se na tom, že jeho snem bylo UFC a jakmile vystoupil z OKTAGONu do Dana White´s Contender Series, tak smlouva přestala platit.

Ze stejného důvodu mu byla také odebrána koruna a už není naším šampionem. Pokud se chce vrátit, tak mu pošlu zprávu, že je vše v pohodě. Hlavně naši fanoušci ho milovali, takže žádné špatné vztahy tu nejsou, protože s ním byla vždy zábava. Ale pokud chce jít někam jinam, protože po té porážce mění hodně věcí… Vím, že zatím jen trénuje a chce se vrátit příští rok,“ řekl Ondřej Novotný v podcastu kanálu Polish Fightes Info.      


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *