Ondřej Novotný předpovídá titulovou bitvu Procházka vs Pereira

Novotný

Už jen týden nás dělí od turnaje UFC 295, kterému vévodí titulová bitva Procházka vs Pereira. Domácí fanoušci samozřejmě věří v Jiřího výhru, ale zároveň si uvědomují, že takhle velkou zkoušku před sebou ještě neměl. Pereira je totiž ďábel, který má hlavně v levém háku doslova atomovou bombu, která když trefí, tak je většinou zle. Jak blížící se souboj vidí promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný?


 

OKTAGON vedení reaguje na zrušený souboj Pokorný vs Rock

„Myslím si, že Jirka ten zápas vyhraje, že bude vidět rozdíl mezi střední váhou a polo-těžkou váhou. Bude rozdíl ve zkušenostech v polo-těžké váze. Nechci říct, že je to nutně podobný zápas, jako když šel Adesanya s Blachowiczem, ale trochu tam nějaké podobnosti vidím.

Pereira má samozřejmě Teixeiru, což je fajn, ale myslím si, že síla Jirky a netradičnost, se kterou se pohybuje, bude pro Pereiru, byť je to fantastický postojář, nestravitelná,“ nabídl Ondřej Novotný pro Mixx Sports Media svou předpověď blížící se titulové bitvy.

A co by další zisk titulu znamenal pro českou scénu? „Pokud se nepletu, tak v Madison Square Garden bude poprvé bojovat nějaký Čech. Je to to největší pódium světa. Není nic víc než MSG, při vší úctě k Las Vegas. Byla by to zase obrovská reklama. Strašně mu přeji, aby to dokázal a užil si ten moment. Samozřejmě to zase zamíří světlo na celou ČR, takže to má jen plusy.“

       

Startovka:

Jiří Procházka vs. Alex Pereira 
Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall 
 Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade
 Matt Frevola vs. Benoît Saint-Denis
Diego Lopes vs. Pat Sabatini
 Steve Erceg vs. Alessandro Costa
 Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez
Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev
 Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev
Jared Gordon vs. Mark Madsen
 John Castañeda vs. Kang Kyung-ho
Joshua Van vs. Kevin Borjas
Dennis Buzukja vs. Jamall Emmers


4 komentáře na “Ondřej Novotný předpovídá titulovou bitvu Procházka vs Pereira”

  1. Pokud Jirka vyhraje tak bych ocekaval ze bude o parnik sportovcem roku v ČR. Ovsem kdyz vezmu jak to bylo posledne kdyz vyhral titul šampiona polotezke divize UFC, tak mam pocit ze na CR scene s timto skoncil az na 5. miste. Tady je videt jaka sorta chudaku o sportovci roku rozhoduje. Nemluve o tom ze nikdo nikdy v historii ČR nemel v UFC takovy uspech jako Jirka….

    1. pořád je to jeden zápas za rok, takový Pastrňák to má naprosto zaslouženě, pač ten je světová extratřída a výkony to dokazuje každý druhý nebo třetí den.

  2. no ja by som si dal najradsej take deja vu zo zapasu s dominikom. celkom by ma podobny priebeh a rovnaky vysledok potesil. BJP drzim palce a aby si mal naozaj tie svoje BJP

  3. Mel nekdz o. Nivotny na rukou rukavice ? A dostal nekdz delo na solar ? Moderovat by mel nejaky byvaly bojovnik a ne lazenskej svihak 🤡

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *