OKTAGON vedení odepisuje Borárose, ale má k tomu poměrně pochopitelný důvod

OKTAGON

Vedení organizace OKTAGON MMA se sice v souvislosti s možným sázkovým podvodem vyjadřovalo v tom smyslu, že pokud se prokáže nevina, tak je připravené Gábora Borárose znovu přivítat ve svých řadách, ale vše nakonec dopadlo jinak. Případ se totiž ještě neuzavřel a vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva se nakonec vydal jiným směrem. Podepsal s ruskou organizací ACA, kde ho už příští týden čeká souboj s bývalým ONE FC šampionem a přemožitelem Davida Kozmy Gafurovem, proti kterému mu mnozí moc šancí nedávají. Výjimkou není ani Pavol Neruda, který má k pochybám pádný důvod.


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

„Budu velmi překvapený, pokud zvítězí. A byť mu to přeju, tak si myslím, že na to poslední roky kašlal. Po všech možných výzvách lidí okolo něj si nedokážu představit, kde by proti takovému bojovníkovi natrénoval. Myslím si, že Rusko bylo pro něj řešení přes všechny ty kauzy a finanční situaci, kterou teď má. U nás nemohl zápasit a moc neměl kam.

Hodně se ale divím, že Gábora podepsali. Jestli to bylo kvůli marketingovému tlaku, což je možné, ale ACA podepisuje kvalitní bojovníky a řekněme si upřímně, Gáborův rekord není až tak dobrý (20-10-1). Nechci, aby to znělo tak, že na něj plivu, ale jelikož vím, co za poslední roky investoval do přípravy, tak si nedokážu představit, že by dokázal zvítězit,“ vysvětlil Pavol Neruda pro Sport.cz, proč Gáborovi, podobně jako většina scény, moc nevěří, byť mu výhru přeje.
 

V souvislosti s Gáborem se navíc spekuluje i o přestupu do RFA, což nejspíš znamená, že už ho v OKTAGONu nikdy neuvidíme, Neříkejme, že je to definitivní, ale musel by se změnit. Kdyby makal třeba ¾ roku, tak mu okamžitě nabídneme smlouvu, protože uvidíme, že je to ten starý Gábor z roku 2016, kdy byl hladový po výhrách a dřel v posilovně. Ale nemyslím si, že se to stane. Spíš si myslím, že bude nastupovat v různých zápasech celebrit, kde bude šťastný.“

Uvidíme tedy, jak se Gáborovi bude dařit. Má totiž před sebou extrémně těžkého soupeře. Navíc, jak kdyby už tak nešlo o velkou výzvu, musí Boráros ve finále přípravy bojovat s nemocí, což by se na jeho výkonu mohlo rovněž odrazit. Moudřejší budeme příští víkend.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz

Janičić vs Hosseinpour

Ponet vs Rajewski

Roušal vs Neale
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs Cruz

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Scheck vs Serbezis

Austin vs Wójcik
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *