OKTAGON se loučí s Ostravou! Kolik CZ/SK turnajů letos organizace nabídne?

OKTAGON

Aktuálně máme před sebou turnaj OKTAGON 54, který je pro organizaci OKTAGON MMA na delší dobu poslední zastávkou v Ostravě. Nejtvrdší město republiky se prý totiž do velké míry „vytěžilo“ a o akce už zde není takový zájem, takže se žlutočerný kolos nejspíš poohlédne po novém působišti. Kolika akcí se tedy na domácí půdě letos dočkáme?


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

„Zatím nevím, kolik jsme toho prodali, ale podle mě bude chybět zhruba 30 % haly, což je stále super. Je to úplně normální, stalo se to i minulý Tipsport Gamechanger a nejsme z toho překvapeni. Divákům přineseme světovou elitu, ale samozřejmě je vždycky bude táhnout to srdíčko. Když se podíváme na halu, kde je dvanáct tisíc lidi, tak je zapotřebí široká veřejnost. Takoví ti ´light fanoušci´, kteří tam jdou kvůli Kalašnikovi, Širokému, Buchingerovi a podobně.

A pokud se postaví karta převážně z nových jmen, jako je například Tipsport Gamechanger, tak diváci k nim ještě nemají takový vztah, a srdíčko tím pádem nezahoří. Z některých jmen se následně stanou hvězdy OKTAGONu a diváci je budou milovat a kupovat si na ně lístky, ale teď jsou noví. Opakuji, je to něco, co jsme čekali, protože jsme se s tím potkali už minulý rok,“ okomentoval Pavol Neruda pro Sport.cz situaci kolem turnaje OKTAGON 54 v Ostravě.
 

A kolik akcí na domácí scéně letos dostaneme? „Patrně zůstaneme u 5–6 turnajů za rok, mělo by tomu tak být vždy. Je to i kvůli tomu, že těch hal tu není tolik a otočit je v Česku a na Slovensku není jednoduché. Pro nás je to každopádně i nadále nejdůležitější trh, nejblíž našim srdcím. Jsme tu doma, máme tu nejlepší fanoušky a vždy to pro nás bude číslo jedna. Ve finále si myslím, že zmíněný počet turnajů je pro fanoušky lepší…“ doplnil Neruda. Jaká místa tedy OKTAGON navštíví? Teď to máme Ostravu, na kterou v červnu naváže Praha a poté Bratislava. Na konci roku by mělo dojít znovu na tradiční O2 Arénu, takže zbývá jeden nebo dva turnaje na blíže nespecifikovaném místě. Možná návrat do Brna? Uvidíme…
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz

Janičić vs Hosseinpour

Ponet vs Rajewski

Roušal vs Neale
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs Cruz

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Scheck vs Serbezis

Austin vs Wójcik
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *