OKTAGON nakonec přeci jen ruší hodně kontroverzní projekt

OKTAGON Fenin

Organizace OKTAGON MMA své základy postavila na reality show OKTAGON Výzva a příbězích. Ondřej Novotný dlouhodobě mluví o tom, že se společně se svým týmem snaží propíchávat bubliny mimo tradiční MMA svět, což se zatím evidentně daří. V souvislosti s turnajem OKTAGON 36 ve Frankfurtu pak organizace představila další podobný projekt, který vyvolal rozporuplné emoce. Jeho hlavní tváří je (byl) totiž bývalý elitní fotbalista Martin Fenin, který bohužel ukázal, že je možné se dostat na vrchol, ale poté taky spadnout zpátky na zem. Nyní mělo přijít jeho vykoupení, které se však asi úplně nepovedlo.

Tak to je bomba! OKTAGON ulovil bývalého zápasníka UFC?

Organizace OKTAGON dlouho plánovala projekt, do kterého zapojila bývalého elitního fotbalistu Martina Fenina a jeho německého kolegu Kevina Pannewitze. Projekt měl mapovat jejich cestu přípravy, která měl vyvrcholit jejich vzájemným zápasem na turnaji OKTAGON ve Frankfurtu. Bohužel, dnes byl tento projekt oficiálně ukončen.   

„Projekt Fenin vs. Pannewitz aneb Poslední gól Martina Fenina je u konce. Projekt jsme zastavili a zrušili. Neradi prohráváme, velmi neradi prohráváme, já to nenávidím, ale jsem ochotný se s tím smířit. Dokonce jsem to byl já, vnitřně, kdo říkal: „Vy*erme se na to!“ Mysleli jsme si, že oba dva mají obrovskou touhu se změnit, oba dva s tím měli obrovské problémy, Ty problémy byly dostatečně velké, aby se to ve finále neslučovalo s natáčením. Když děláš reality show, tak ji potřebuješ taky natočit. Když ji nemůžeš točit, tak žádná show není. Přejeme oběma, aby měli šťastný život, ale už bez OKTAGONu, už bez společného projektu,“ informoval dnes jeden z majitelů organizace OKTAGON Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA Letem Světem
To, že se Fenin během přípravy nechával zlákávat svými démony, asi nebylo velkým překvapením, i když v poslední době vypadal, že to s přípravou myslí vážně. Ovšem chyba nebude jen na jeho straně, ale i na straně jeho německého soupeře, o kterém jsme toho moc neslyšeli.

Fotbalový MMA projekt je tedy oficiálně odpískán a my můžeme sledovat, jak dopadne další projekt OKTAGONu – Stage to the Cage, ve kterém si to rozdají komik Paul Smith a televizní hvězda  Jake Quickenden. 

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Dulatov vs ? 

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

? vs Čepo 

Xavier vs Kimball 

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs ?

Buchinger vs ?

Palasz vs Boukichou
4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *