OKTAGON na své půdě přivítá hvězdnou tvář, kterou však asi fanoušci neuvidí úplně rádi

OKTAGON

Už zítra nás čeká turnaj OKTAGON 49, skrze který se organizace OKTAGON MMA poprvé chystá do Kolína, kde se očekává vyprodaná a nebo téměř vyprodaná Lanxess Aréna, což je taková německá O2 Aréna, tedy obrovská hala pro cca 20 000 diváků. Turnaj nabídne celou řadu zajímavých tváři, mezi kterými však bude jedna, kterou teď fanoušci asi úplně neocení.

 

Odhodlaný Jiří Procházka posílá do světa klíčovou otázku! Dočká se odpovědi?

Vůbec poprvé totiž do OKTAGON klece vstoupí nejlepší rozhodčí na světě Marc Goddard, na kterého však nyní nemají hlavně čeští fanoušci úplně dobré vzpomínky. Marc totiž, dle mnohých předčasně, ukončil titulový souboj Procházka vs Pereira, díky čemuž se Alex ve druhém kole via TKO stal novým šampionem polo-těžké váhy.

V OKTAGONu prý bude Marc dohlížet na hlavní zápas, kterým je bitva těžkých vah Moeil vs Todev. Možná teď sice nemáme na Goddarda ten nejlepší názor, ale je třeba uznat, že jde o předního světového rozhodčího a dle mnohých nejlepšího rozhodčího na světě. To, že se konečně podívá i do OKTAGONu, je tedy poměrně událost a další prestiž pro stále rostoucí a po Evropě se rozpínající OKTAGON. Samozřejmě je to skvělá zpráva i pro zbytek rozhodčích, kteří mohou s Marcem sdílel zkušenosti, což se samozřejmě děje i průběžně, protože Marc pravidelně vede různá školení.
  

Rozhodčí Voborník o ukončení duelu Procházka vs Pereira

„Upřímně, když jsem to viděl poprvé, tak jsem se zhrozil. Hlava se brání akceptovat, že tam Jirka kleknul. Jako jeho skalňák tohle nechceš vidět a samozřejmě si tam najdeš prostor k tomu věřit, že konec nastal moc brzo. Je třeba ale zmínit jednu strašně důležitou věc. My všichni pracujeme jen s úhlem, který nám nabídla kamera. Nedíváme se na to pohledem frajera, co stál přímo ve středu klece. Bez ohledu na to, jestli tam byl Marc Goddard nebo někdo jiný,“ rozpovídal se přední domácí rozhodčí Voborník pro Kaocko.cz.

„Chci tím říct, že tam mohly být indicie z řeči těla, proč se Goddard rozhodl do toho vlétnout. Jen je my z té kamery nevidíme. Myslím, že i kvůli tomu se na to Joe Rogan zeptal Jirky přímo v kleci. A ten mu odpověděl, že byl opravdu vypnutej. Jiřina je totiž čistej jako pramenitá voda, přesně proto ho všichni tolik milujeme. Musíme si zkrátka uvědomit, že pokud to stejně jako on vyhodnotil i Goddard, jeho úkolem bylo v tu chvíli vytáhnout bojovníka okamžitě ze zápasu.
 

Goddard je přitom většinou známý tím, že obzvlášť v titulových bitvách dává bojovníkům šanci se do souboje vrátit a krizi překonat, což se tentokrát nestalo, „Já vždycky říkám, že v boji o pás by každý fighter měl dostat všechny šance světa. Ale těžko říct. Já tam na tom středu nebyl a ty od televize vidíš přesně to, co ti přenos naservíruje. Neumíš si ani představit, jak diametrálně odlišný může být ten pohled od toho, co vidí člověk metr od té bitky. Jsou to dvě zcela rozdílné věci.“
  

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs Horváth

Montagnac vs MacDonald

Ilbay vs Fry

Klevets vs Mchugh

Kalašnik vs Stolze

Paulus vs Topallaj

Dyrschka vs Silva

Akipa vs Bonner

Griessmann vs Eliáš 3 komentáře na “OKTAGON na své půdě přivítá hvězdnou tvář, kterou však asi fanoušci neuvidí úplně rádi”

  1. Pingback: Už dnes nás čeká možná poslední turnaj Bellatoru! Kde ho můžete sledovat?

  2. Pingback: Kde, kdy a jak v krásný čas sledovat další zápas Lucie Pudilové? | MMA Shorties

  3. Pingback: Bellator 301: Šampion padl po neuvěřitelných dvaceti sedmi zápasech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *