OKTAGON 57 Eckerlin vs Brož – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 57, kde se v hlavním zápase střetnou Christian Eckerlin a Miroslav Brož. Na galavečeru se také představí Losene Keita, Agy Sardari. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport. Tento galavečer je zároveň jedním z posledních dvou turnajů, které můžete tipovat v aktuální sezóně na mmashorties fantasy.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Losene Keita má pro fanoušky naštěstí skvělou zprávu

Max Holzer vs Eemil Kurhela – Holzer zvítězí v prvním nebo druhém kole 2,61

Max Holzer se ve posledním a zároveň prvním zápase v organizaci OKTAGON uvedl ve výborném světle. Dokázal porazit Coreyho Freye, kterému nedal žádnou šanci a Angličana ukončil ve druhém kole na submisi. O pár měsíců později v BJJ povýšil z fialového na hnědý pás a nyní ho čeká soupeř z Finska. Kurhela má za sebou poměrně dlouhou amatérskou kariéru a představil se na několika šampionátech IMMAF, kde ale bohužel nedosáhl na výrazný úspěch. V profesionálech prohrál pouze jednou, ale jeho soupeři určitě nedosahují úrovně Maxe Holzera. 

Stále neporažený Holzer v posledním zápase s Fryem ukázal, že se dokáže dostat i z těžkých situací, kdy se hned ze startu dostal pod Frye, ale ukázal své dovednosti, přetočil se a od druhé půlky prvního kola přebral otěže zápasu. Ve druhém kole dostal poměrně snadno Frye na zem, kde se mu dostal do zad a zápas ukončil na submisi. V souboji s Kurhelou očekávám podobný průběh. Kurhela bude určitě spoléhat na svůj rychlý pohyb, ale pokud se podíváme na jeho předchozí zápasy, tak jeho soupeřům nedělalo problém dostat Fina na zem, což bude klíčem i tohoto souboje a bojovník jako Holzer by toho měl využít.

Losene Keita vs Agy Sardari – zápas skončí na body 3,49

Zde zkouším trochu odvážný tip, ale myslím, že opodstatněný. Sardari ve své desetileté kariéře padl před limitem pouze jednou a to na submisi, což by mu ze strany Keity „nemělo“ hrozit. V některých zápasech Sardari, jak se říká, dokázal pořádně nakoupit a přesto zvítězil, nebo padl na body. Keita naopak ukázal, že se nemusí jen bláznivě honit za KO, ale že umí soupeře postupně rozebírat. Navíc se vrací po delším zranění a z jeho strany očekávám opatrný výkon, aby předešel dalšímu zranění a tudíž vypadnutí z projektu Tipsport Gamechanger.   

TIPY OKTAGON:

Tipsport Gamechanger – Celkový vítěz:


1 komentář na “OKTAGON 57 Eckerlin vs Brož – Analýza, Tipy a Sázky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *