OKTAGON 56 Aby vs Creasey 2 – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 56, kde se v hlavním zápase v odvetě střetnou Aaron Aby a Sam Creasey, kteří se utkají o titul muší váhy. Na galavečeru se také představí Daniel Škvor, Max Handanagič, Andrej Kalašnik nebo Daniel Hromek. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Účastník turnaje OKTAGON 56 se otevřeně přiznal k užívání steroidů

Mick Stanton vs Kamiel Wojciechowski – Vítěz Wojciechowski 2,37

Domácí Mick Stanton minulý rok sice vybojoval titul Cage Warriors, který stihl jednou obhájit, ale také o něj stihl přijít a na začátku tohoto roku podepsal smlouvu s OKTAGONem. Jeho přednosti najdeme hlavně ve wrestlingu. Má poměrně dobře najetý single leg, ale někdy ho zkouší za každou cenu, což se nemusí vyplatit, jako se mu to stalo v zápase s jiným Polákem – Marcinem Wojcikem. Stanton může vsadit na své zkušenosti, kterých má na rozdávání, ale největším otazníkem zůstává jeho kardio. 37letý Angličan ukazuje, že je stále v dobré formě, ale jakmile se zápas přehoupne do druhé poloviny, tak mu většinou odchází fyzička.        

Proti němu se postaví 34letý Polák Kamil Wojciechowski, který doposud sbíral zkušenosti v organizaci FEN, kde se v posledním zápase pokoušel získat titul, ale neuspěl. Wojciechowski bude mít výškovou převahu a Stanton bude muset zkracovat vzdálenost. Polák je také výborný wrestler a navíc sbírá úspěchy i v grapplingu. Ovšem ani postoj mu není cizí a Stanton si bude muset hlídat hlavně Polákovu pravou ruku, která už poslala k zemi nejednoho soupeře. Celkově si myslím, že půjde o vyrovnaný zápas, ale vzhledem ke kurz se přikláním právě k polskému bojovníkovi.       

Akonne Wanliss vs Sahil Siraj – Zápas skončí na KO/TKO – 2,06

Akonne Wanliss a Sahil Siraj si konečně vyřídí účty poté, co byl jejich očekávaný zápas odložen právě na turnaj OKTAGON 56. Moc si nedokážu představit, že by tento souboj došel až na body. Po všech situacích, které se mezi těmito dvěma zápasníky událi, půjde o velmi vyhrocený zápas. Akonne Wanliss se před zápasem se Sahilem Sirajem vyjádřil jasně. Brit předpovídá knockout v prvním kole, ale ten samý průběh očekává i Siraj.

TIPY OKTAGON:

Tipsport Gamechanger – Celkový vítěz:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *