OKTAGON 54 Kincl vs Wawrzyniak – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 54, kde se v hlavním zápase střetnou o právoplatný titul střední váhy Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak. Na galavečeru odstartuje také druhý ročník projektu Tipsport Gamechanger, ve kterém se představí Rony Paradeiser, Vlado Lengál, Acondain Duque nebo Makwan Amirkhani. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Rony Paradeiser vysvětluje dnešní nesplnění váhového limitu

Rony Paradeiser vs Attila Korkmaz – Paradeiser zvítězí ve 2. nebo 3. kole 5,25

Na turnaji OKTAGON 54 odstartuje druhý ročník projektu Tipsport Gamechanger a Rony Paradeiser do něj vstupuje jako šampion lehké váhy. Paradeiser za poslední 4 roky zaznamenal velký výkonnostní posun, což potvrdil v posledním souboji s bývalým dvojnásobným šampionem OKTAGONu Ivanem Buchingerem. Toho doktor nepustil do čtvrtého kola a Paradeseir získal titul lehké váhy. Korkmaz je zkušený světoběžník, který prošel organizacemi ACA nebo Bellator a naposledy zdolal zkušeného Davyho Gallona. Turecký-Němec byl ve své kariéře pouze jednou ukončený, ale tipuji, že to se nyní změní. 

Rony půjde do zápasu s výškovou převahou, která by mohla hrát velkou roli v tomto souboji. Korkmaz a jeho přednosti jsou hlavně na zemi, jelikož vlastní černý pás v BJJ. V postoji si Rony bude muset dát pozor na nebezpečné kopy na nohy, kterými Korkmaz disponuje. Ten v upoutávce k zápasu říkal, že nebude bojovat jako Ronyho minulý soupeř Ivan Buchinger, ale jejich styly se o mnoho neliší. Byť měl dnes Rony problémy s váhou, tak očekávám, že v souboji bude dominovat a najde si cestu k vítězství před limitem.  

Marcel Grabinski vs Acoidan Duque – Vítěz Duque 1,66

Grabinski se nám představil už v prvním ročníku Tipsport Gamechanger, který se konal ve welterové váze. Dnes měl problémy na váze, ale nakonec limit pro lehkou váhu zvládl. Do turnaje vstupuje po dvou porážkách na submisi a navíc proti elitnímu zemaři. Grabinski bude mít určitě výhodu v postoji, kde mu od Duqueho tolik nebezpečí nehrozí.

Duque je ale známý hlavně svojí vytrvalostí a pokud jde po takedownu, tak ho většinou doručí. Silový wrestler, který navíc vlastní černý pás v BJJ a na svém kontě má z devatenácti vítězství hned jedenáct na submisi a trénuje po boku zápasníka UFC Joela Alvareze. Oba bojovníci tedy vědí, kde jsou přednosti toho druhého a čeho se se musí vyvarovat. Pokud bych se měl ovšem k někomu přiklonit, tak je to právě Duque. Ten ukázal, že se umí prosadit i pro typově podobným soupeřům jako je Grabinski. Kdo by chtěl trochu více zariskovat, tak může zkusit sázku, že Duque zvítězí na submisi v kurzu 2,75.

TIPY OKTAGON:

Tipsport Gamechanger – Celkový vítěz:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *