OKTAGON 53 Dalisda vs Dourte – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 53, kde se v hlavním zápase střetnou o titul slámové váhy Katharina Dalisda s Evou Dourthe. Dále se na galavečeru představí Jan Malach, Islam Dulatov, Miroslav Brož nebo Jan Fajk. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Turnaj OKTAGON 53 v Oberhausenu na poslední chvíli hlásí změnu

Katharina Dalisda vs Eva Dourthe – Dalisda zvítězí na body 2,00

Turnaj OKTAGON 53 nabídne zajímavý duel o královnu slámové váhy mezi domácí šampionkou Katharinou Dalisdou a Evou Dourthe z Francie. Ta v posledních zápasech vyniká hlavně svým buldočím stylem. Je velmi dobře silově vybavená, což ukázala v posledním souboji s Chiarou Penco.  

Katharina Dalisda pronikla do profesionálního MMA až v září 2019 a reprezentuje vyhlášený německý tým MMA Spirit. Ve svých zápasech v organizaci OKTAGON si zatím počínala velmi dominantně a připsala si tři vítězství, které jí dostaly až k titulovému duelu, ve kterém ukončila talentovanou Jacintu Austin ve třetím kole na submisi a získala titul organizace OKTAGON. Dalisda si určitě bude chtít prosadit wrestling, ale pokud svoji soupeřku dostane na zem, tak to nemusí znamenat, že má vyhráno, protože Dourthe nedávno získala hnědý pás BJJ a viděli jsme, že její obrana je na dobré úrovni. Očekávám tedy vyrovnaný souboj, jako tomu bylo v jejich prvním zápase. Dalisda si nejspíše prosadí svůj gameplan, ale Dourthe nedá kůži lacino.  

Hojat Khajevand vs David Zawada – Vítěz Khajevand 3.13

Hojat Khajevand nám v posledních zápasech ukázal, že jeho wrestling je na velmi dobré úrovni a hlavně, že je velkou střední váhou. To by mohl být pro Zawadu největší problém, jelikož přichází z welterové váhy. Silově velmi dobře vybavený Khajevand si v obou zápasech v OKTAGONu připsal dvě vítězství na submise. Nicméně Zawada disponuje dobrou obranou a největší otázkou pro mě zůstává, jak na tom bude jeho brada, která v PFL dostala pořádně zabrat. Navíc z posledních osmi soubojů vybojoval pouze dvě vítězství, ale nutno dodat, že se potkával s těmi nejlepšími. 

Khajevand naposledy padnul v roce 2021 s novým zápasníkem OKTAGONu Willem Fleurym na body. Jeho silnou stránkou je bez pochyby wrestling a klinčování na pletivu, kde využívá svoji sílu. Zawada je komplexním bojovníkem, ale jak nám v minulosti ukázal, tak právě proti silově dobře vybaveným zápasníkům – hodně ztrácel. Pokud nechcete riskovat s vysokým kurzem, tak velmi zajímavý je i kurz na -2,5 kola, kde najdeme zatím přívětivý kurz 1,90.  

TIPY OKTAGON:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *